5+1 českých instagramových účtů, které nakopnou váš trénink

Ať už s plaváním nebo jakýmkoli jiným sportem začínáte, nebo už máte něco nasportováno, není od věci, když máte před očima nějaký cíl, jehož byste chtěli dosáhnout. A abyste si udrželi patřičnou motivaci, není nic snadnějšího než se obklopit inspirativními lidmi. A když to nejde ve skutečnosti, obklopte se jimi alespoň virtuálně. Třeba na Instagramu. V tomto článku vám přinášíme 5+1 instagramových profilů, které stojí za to sledovat.

Lucie Svěcená

O Lucii Svěcené je toho na internetu napsáno už mnoho a její instagramový účet je bulvárem proprán skrznaskrz. Ovšem to se není čemu divit. Lucie se opravdu nestydí předvést své křivky a vyrýsované tělo, rovněž nám ale prostřednictvím svých fotek poodhaluje něco málo ze svého tréninku a soukromého života. 

Petra Chocová

Plavat začala už v šesti letech, kdy také absolvovala první závody. V roce 2002 na mistrovství Evropy juniorů si vysloužila dvě medaile, střibro a bronz. O deset let později zvítězila na mistrovství Evropy na neolympijské trati 50 metrů prsa. V současné době se věnuje plaveckým tréninkům a také funguje jako fitness instruktorka. Že se fitko stalo místem, kde tráví hodně času, ukazuje i na svém Instagramu, jehož prostřednictvím můžete lehce nahlédnout i do jejího soukromí. :-)

Michal Rubáček

I když Michal dostal v roce 2012 za pozitivní dopingový nález dvouletý zákaz činnosti, na plavání nezanevřel. O několik let později měl ambici učástnit se her v Riu, limit na 50 a 100 metrů motýlka ovšem nesplnil. Sportem ale Michal žije dál. Na jeho Instagramu ho můžeme vidět nejen v bazénu, ale i na kole, rotopedu, ve fitku, ale také jako účastníka populárního Spartan Race.

Tomáš Franta

Před třemi lety, tehdy mu bylo sedmnáct let, překonal Tomáš Franta české dorostenecké rekordy na 50 a 100 metrů znak a tím se nominoval na Evropské hry v Baku a na mistrovství světa juniorů v Singapuru. Minulý rok v říjnu zaplaval na 50 metrů znak čas 23,89 a překonal tak o 45 setin vlastní český rekord na této trati. Na jeho instagramovém profilu Tomáše uvidíte (nečekaně) ve vodě, ale skrolujete-li trochu níž, můžete se pokochat jeho fotkou před zrcadlem, fotkou ze školní lavice, ale i jeho mladickým splínem z učení. :-)

Lenka Vacvalová

Byť tato rusovlasá kráská není plavkyně, ale velmi zdatnou dálkovou běžkyní, přidáváme ji sem, protože plavání, coby kompenzační sport zařazuje do svého sportovního tréninku. To je znát i z jejího Instagramu, kde má nejednu slušivou fotku v plavkách.

Inspirativní je Lenka rozhodně ve své výkonnosti. Na mnoha fotkách ji můžeme vidět v běhu, při plavání a v posledních příspěvcích i při a po absolvování Krakonošovy stovky.

 

A poslední instagramový účet, který byste určitě neměli minout, je samozřejmě ten náš. ;-)

Tedy tolik z českých luhů a hájů. Příště se mkrneme na světové plavce, kteří vám mohou být inspirací.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě