Hledáme provozního

Swimaholici hledají nového kapitána provozu.

Jsme úspěšný, rostoucí e-shop a plavecká specálka na evropské úrovni. Především však parta lidí, kterým záleží na hodnotách, vztazích a dobře odvedené práci. Nejsme dokonalí, občas nám to jiskří nebo skřípe, mnoho věcí se proměňuje a stále se máme co učit. Nebojíme se výzev, které před námi stojí, umíme se poučit z vlastních chyb a makáme na sobě.

Za 12 let jsme ušli velký kus cesty. Od dětského pokojíčku, přes rebranding multisportovního obchodu až po specializovaného lídra v oboru plavání. Do dnešní podoby posunuli od plenek zakladatel Vojta se současnou provozní Lucií. Lucka se chce více věnovat financím a nákupu. Proto tým potřebuje nové pečující ruce, které zastanou všechny provozní záležitosti, mozek se selským rozumem a otevřené srdce se vztahem k lidem i sportu.

 

Máme velké plány, rychle rosteme, rozvíjíme další inovativní projekty mimo e-shop a chystáme se pokračovat v expanzi do zahraničí. A proto také potřebujeme Tebe – hotového, schopného a optimistického člověka, který umí nést odpovědnost a chce zúročit své zkušenosti.

 

Přečti si o nás více:

Rozhovor s Vojtou na mladypodnikatel.cz

Jak nám to běží na pozadí eshopu?

O nás a kdo jsme

 

Naše hodnoty

1. Objevujeme a zlepšujeme. Rozvíjíme a posouváme vše, co děláme. Zlepšujeme současné, objevujeme nové.

2. Pečujeme (o zákazníky i o sebe navzájem). Jsme od začátku prozákaznická firma. Děláme hodně věcí, které nejsou na první pohled vidět a třeba se ani obchodně nevyplatí. Prostě to tak cítíme. Platí to o výběru plavek a pomůcek na e-shopu, obsahu (videa, fotky) na e-shopu i designu celého obchodního procesu.

3. Společně (to vše děláme společně a daří se nám, protože táhneme za jeden provaz).

4. Upřímě a v duchu Fair play.

 

Co je pro nás důležité?

Plavání, ale především sport jako takový.

Tisícům lidí ukazujeme jak je plavání skvělý sport. Pohyb má být součástí každého z nás a to je zásadní věc pro spokojený život. Inspirujeme nováčky, zkušené plavce, ale i ostatní sportovce, bez ohledu na své současné zkušenosti, aby v plavání našli kouzlo i jako například kompenzaci ke svému primárnímu sportu. Zkrátka táháme lidi do vody!

 

Považujeme se za IT firmu. Vývoj e-shopu, ERP i všech systémů kolem nás baví. Jsme v tom dobří a chceme se neustále posouvat.

    

 

Co vše u nás provozní zastává?

Provozní je u nás pravá ruka majitele. Vojta zastává roli vizionáře a stratéga. Je zodpovědný za růst a inovace. Povozní plány proměňuje v realitu, jeho role je spíše výkonná a exekutivní. Hledáme člověka, kterému to pálí a přemýšlí v souvislostech, nebojí se práce, je schopen flexibilně fungovat v měnícím se prostředí, přijímat nové myšlenky a důsledně plánovat a vést své projekty. Na starosti bude mít tři hlavní oblasti činností:

1. Má přehled o všech odděleních napříč firmou a úzce s nimi spolupracuje – v týmu máme 12 interních lidí. K tomu hodně brigádníků a externistů. S péčí dobrého hospodáře se pohybuje v operativních záležitostech skladu, expedice, prodejny, zákaznické podpory, marketingu, nákupního, produktového týmu a reklamací. Stará se o procesy z hlediska nastavování, inovování i dohledu a plánuje směny na prodejnách. Pro tyto činnosti potřebujeme člověka, který umí plánovat a organizovat, zvládá nastavit cíle i cestu, kudy se k cílům dostat, a efektivně řídí čas. Důležitá je pro nás také akceschopnost, dělání jasných rozhodnutí ve svých projektech a zodpovědnost za ně.

2. Jako e-shop hledáme do týmu člověka, který se také orientuje v oblasti e-commerce a IT. Spolu s Vojtou bude zastřešovat jeho rozvoj, plánování priorit vývoje, tvorbu user stories a komunikovat s externími dodavateli a programátory. Z hlediska IT dovedností pod jeho agendu spadá také podpora skladu a expedice i omni channel marketingu. Tyto činnosti vyžadují schopnost přemýšlet analyticky i předchozí zkušenosti v oboru.

3. Třetí oblastí náplně práce provozního je vedení týmu a péče o lidi, od strategického plánování, vedení porad až k pravidelným retrospektivním či hodnotícím rozhovorům se zaměstnanci. Základní leadershipové dovednosti, motivace a znalost lidí, umění oceňovat, ale i tvrdší dovednosti jako nastavování cílů, KPI a řízení výkonu budou potřeba. Hledáme tedy člověka, kterému je dobře mezi lidmi a umí s nimi pracovat, projevit zájem, naslouchat i podpořit týmového ducha. Zároveň je důležité zvládat roli leadera z hlediska vedení a dohledu, umět ukázat jasný směr, rozdělit práci a jít příkladem.

Co vše bude nový COO dělat, se domluvíme přesně podle kvalit a kompetencí daného kandidáta/ky spolu se CEO Vojtou Krapítkem. Jednotlivé oblasti může přebírat postupně.

 

 

Co nabízíme?

Práci ve sportovním oboru

Práci v progresivním prostředí, rychle rosteme a vše se mění

Přispění ke změnám a inovacím – možnost přímo ovlivnit životy desetitisícům lidí

Férovou odměnu podle schopností a zkušeností

Benefity na míru

Možnost občasné práce z domu

Možnost ovlivňovat strategický rozvoj firmy

Možnost vymyslet nové věci a zrealizovat je

 

Vidíš se v tomto popisu?

Napiš pár řádků za sebe, v čem si myslíš, že jsi na tuto roli vhodný, v čem bychom si sedli, proč by se ti to líbilo. A pošli na krapitek@swimaholic.cz.

Přidej CV / odkaz na LN.

Když to bude dávat smysl, sejdete se s Vojtou a proberete vše osobně.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě