Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Jak se nám plavalo s Aqua Sphere Tri cap?

Dalším testem plaveckého vybavení prošla čepička Aqua Sphere Tri cap, jaký na ni máme názor? 

Podívali jsme se na zoubek jedné plavecké čepice. Že čepice nemusí nosit dívky a ženy s dlouhými vlasy dokázal Ondra při testování silikonové čepice Aqua Sphere. Podívejte se na recenzi níže:

Plavecká čepice Aqua Sphere Tri Cap

 
Musím se přiznat, že jako kluk s krátkými vlasy jsem plaveckou čapku nikdy neměl potřebu používat, takže mohu zodpovědně prohlásit, že tohle byla jedna z mých prvních zkušeností. Možná i proto, že jsem od jejího testování neměl v podstatě žádná očekávání, byl jsem nakonec celkem příjemně překvapen. Nasazení čepice Aqua Sphere Tri Cap jsem napoprvé zvládl za asistence kolegyně Lucky bez problému a podruhé bych to jistě dokázal úplně sám.
 
Čapka dokonale obepnula hlavu, což bylo zaplaceno lehce zhoršeným sluchem, ale zároveň nevyvíjela přílišný tlak, takže nikde neškrtila a k mému překvapení ani netahala za vlasy, jak jsem původně čekal. Plavání s ní hodnotím celkově pozitivně i proto, že vlasy zůstaly pod čepičkou suché, což považuji za její základní funkci. Čepici Aqua Sphere Tri Cap tak mohu s čistým svědomím doporučit každému rekreačnímu či kondičnímu plavci.
 
Výhodou je i to, že je čepička dodávaná v uzavíratelném pouzdře, takže ji lze pohodlně přenášet, aniž by mi umokřila ostatní věci v tašce. 
 

Za tým Sportex.cz

 

 

Ondra

 Aqua Sphere Tri CapAqua Sphere Tri Cap
199 Kč
Varianty skladem

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě