Nové brýle od Speeda, Speedo Aquapure s IQ fit

Je to asi 2 měsíce co nám přišli nové brýle od Speeda, Speedo Aqupure s technologií IQ fit. Jaký je náš dojem? A jaký z nich mají pocit zákazníci? Na to jsme se dnes zaměřili.

V naší nabídce plaveckých brýlí najdete tři značky. Je to Arena, Speedo a česká značka Emme, ale jenom jeden z nich neustavičně přichází s inovacemi, co nás prostě baví. Dneska to bude o technologii IQ fit použitých na brýlích Speedo Aquapure.

Technologie IQ Fit byla poprvé použita na brýlích z řady Fastskin a to na Elitkách a Super Elitkách na Olympijských hrách v Londýně 2012.

O technologii IQ fit se můžete dočíst v našem slovníku pojmů o technologii IQ Fit, ať to stále neopakujeme :-)

Plavecké brýle Speedo Aquapure

Lucii se tak líbily, že si je musela hned pořídit a zde je její reakce:

"Brýle Speedo Aquapure jsem si oblíbila hned na první pohled. Nejen, že mají hezký design, ale i perfektně sedí. Brýle mají totiž těsnění s technologií IQFit. Abych pravdu řekla, nejdřív jsem žádné takové technologii moc nevěřila (znělo mi to spíše jako další plané lákadlo na zákazníka), ale opravdu to funguje a pozná to i úplný laik. Jedná se o to, že těsnění brýlí je vytvarováno podle očnicového oblouku a není to jen kus silikonového plátu přilepeného k očnici. Po nasazení brýlí k očím mi zůstaly na obličeji jako přilepené a to i bez pásku.”

 

“V bazénu to bylo také dobré. Brýle Speedo Aquapure jsem na začátku plaveckého tréninku nasadila a poprvé jsem je sundala až cestou do sprch. Za celou hodinu plavání jsem je nemusela vyplachovat, upravovat ani nijak utahovat či povolovat pásek, což byla se starými brýlemi otázka každých 10-ti minut. I výhled je v nich dobrý. Periferně lze vidět i docela slušně do vedlejších drah. Jedinou malou nevýhodou byly lehké otlaky po sundání brýlí, které však po chvilce zmizely“

 

“Jako další přidaná hodnota je i síťovaný pytlík, ve kterém se dají brýle nosit. Brýle v něm dobře vyschnou a nepoškrábou se. Navíc je možné vyměnit nosník za menší nebo větší díl. Mě sedly brýle hned s velikostí nosníku, která tam byla nasazená přímo od výrobce, takže jsem nic měnit nemusela. Nicméně zkoušela jsem to a je potřeba více síly. Ještě poslední věc, která mě dost potěšila, je skvěle řešený silikonový pásek. Nikde nečouhají volné konce a nastavení délky pásku je jednoduché a praktické. Plavecké brýle Speedo Aquapure určitě doporučuji.”Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě