Novinka pro závodní plavce – TYR Avictor

Chcete při závodech vyčnívat z davu, upozornit na sebe a užít si sebevědomí vyšroubované až k vrcholu díky inovatním technologiím a užásnému vzhledu? Pokud právě na všechno z předchozí otázky souhlasně přikyvujete, pak by vaším dalším krokem měla být návštěva produktové stránky s plavkami Tyr Avictor Venom a Omaha.

I když tyto plavky máme i v obyčejné černé barvě, nechybí nám ani modely, z jejichž vzhledu vám jednoduše spadne čelist, protože vypadají… prostě úchvatně.

Naprosto úžasný vzhled

Přiznejme si to, závodní plavky obvykle esteticky mnoho nevynikají. Jistě, nemůžeme nepochválit snahu výrobce Speedo, jehož mnohé modely z řady LZR Racer Elite nebo LZR Racer X opravdu vynikají nad standard, ale závodní modely od Tyru jsou zkrátka fantastické.

Je sice pravda, že v první řadě záleží na tom, jakými schopnostmi se ve vodě prokážete, ale proč své výkony nepodpořit i vynikajícím vzhledem.  

Model Tyr Avictor Venom i Omaha schválený plaveckou federací FINA dokazuje, že závodní plavky mohou být jak technologicky vyspělé, tak krásné. Vy se tak díky tomuto modelu můžete cítit hrdí nejen na své výkony, ale i na to, jak vypadáte.

Vybere si každý

Tedy muži i ženy. Dámy mají na výběr mezi modely s otevřenými zády a modely se zády zavřenými. Mužům jsou pak k dispozici jammery.

Nejvyspělejší model od Tyru

Je nám jasné, že vzhled není vše, proto nebudeme vychvalovat do nebes jen to, jak plavky vypadají, ale i inovativní technologie tohoto modelu.

Na vývoji plavek se podíleli špičkoví profíci z oblasti plavání, aby se zajistilo, že plavky svému nositeli poskytnou podporu, aby dosáhl maxima svých schopností. S tím souvisí také fakt, že tyto plavky jsou považovány za nejvyspělejší model, který značka Tyr vyrobila.

  

Podívejme se tedy na to, co z plavek Tyr Avictor dělá tak vyspělý model:

  • Technologie, které pomáhají udržet tu nejlepší pozici těla ve vodě.

  • Hydrofobní technologie zabraňují vsakování vody do plavek, voda díky tomu obklopuje strukturu plavek, což v důsledku snižuje tření a poskytuje plavci lepší klouzavost a tím i rychlost.

  • Plavky jsou vysoce kompresní. To má za následek zlepšení stability plavcova tělesného střed, aniž by plavky nějak omezovaly svobodu pohybu.

  • Plavky rychle schnou.

  • Samozřejmostí je pro tyto plavky neuvěřitelná lehost a pohodlí.

  • Technologie Super Flex Bonding zajistí, že se švy plavek a tedy i jejich tkanina dokonale přizpůsobí plavcovu tělu, takže i plavec bude připadat, jako kdyby na sobě měl druhou kůži.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě