Pětice zahraničních instagramových profilů, jež stojí za to sledovat

Jeden podobný článek jsme už na našem blogu nedávno měli, ten se týkal českých instagramových profilů. Dnes jsme se mrkli na zahraniční profily, které by vás třeba mohly nakopnout k nějaké té větší aktivitě. ;-)

Katinka Hosszu

Iron Lady, tak si na svém profilu říká maďarská závodnice Katinka Hosszúová, která je úřadující světovou rekordmankou na polohovce 200 m. A nejspíš si toto přízvisko i zaslouží. Samozřejmě že na jejím profilu narazíte na několik “dovolenkových” či “kávičkových” fotek, nezřídka ji tam ale také uvidíte v bazénu (jak jinak), ale i v posilovně, z nichž je vidět, že mít a udržet takové tělo ve formě, je prostě dřina.

Adam Peaty

Samozřejmě si v našem seznamu našel místo i muž, konkrétně Adam Peaty. Toho můžete znát z olympijských her v Riu, kde získal zlatou medaili v závodě na 100 metrů prsa.

Dámy se na jeho profilu mohou pokochat jeho vyrýsovaným tělem, muži mohou tiše závidět, nebo se takovým pohledem nechat namotivovat k vyšším výkonům při svých aktivitách. Každopádně se na jeho profilu setkáte i s fotkami poodhalujícími jeho soukromí.

Sarah Sjöström

Na instagramovém profilu této švédské plavkyně uvidíte opravdu hodně plaveckých fotek. Nejen z bazénu však na něj přidává fotky a nejen fotky na svůj profil přidává. Na jejím profilu máte možnost zhlédnout i nějaká ta krátká videa. A samozřejmě takový trénink, jako má Sarah, vyžaduje odpočinek a patřičnou regeneraci, proto ji tam najdete i v županu.

Ruta Meilutyte

Nuže, pravdou je, že tato plavkyně vypadá velmi… sympaticky. ;-) Hezká tvářička jí ale určitě nepomohla k tomu, aby se stala nejmladší litevskou sportovkyní, která získala zlatou medaili. Tu získala v plavání na 100 m prsa. A její Instagram dokazuje, že to je těžko vydřená práce a že stojí dost práce takovou formu udržet.

Cameron van der Burgh

Tak podle instagramového profilu tohoto cápka to vypadá, že jde o velkého pohodáře. A ono to tak nejspíš je. Otázkou je, jestli byl takhle v pohodě i v roce 2007 na šampionátu v Římě, kde  debutoval a zvítězil na 50metrové prsařské trati. Ale to posuďte sami. :-)Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě