Příprava na novou sezónu? Začněte v naší poradně

I když se počasí ještě občas snaží tvářit jinak, blíží se to – jaro je za dveřmi! Poohlížíte se s příchodem venkovní sezóny po novém míči, hledáte informace, jak vybrat správnou síť na oblíbený sport nebo chcete svoje amatérské sportování povýšit na výkonnostní úroveň a sháníte profi sportovní potřeby?

Nová sportovní výbava na jaro? Začněte výběr v naší sportovní poradně. Vybrali jsme pět nejčtenějších článků posledních dvanácti měsíců.

Nejčtenější témata v poradně Sportexu

Jak vybrat plavecké brýle

Když víte „jak“, je to jednoduché. Když nevíte, je výběr plaveckých brýlí alchymií. Výběrem nosníku, pásku, těsnění i barvy očnic vás před sezónou provede nejnavštěvovanější část naší poradny.

Celý článek: Jak vybrat plavecké brýle

Jak vybrat volejbalový míč

Je rozdíl mezi míčem na klasický a plážový volejbal? A vyplatí se pořídit kožený nebo syntetický? A co velikost? Je jen jedna nebo máte na výběr? Inspirujte se před sezónou v našem průvodci.

Celý článek: Jak vybrat volejbalový míč

Jaký je rozdíl mezi míčem na nohejbal a fotbal

Nohejbal. Profi sport i zábava s kamarády. S jakým míčem si hru nejlépe užijete? A dá se hrát s klasickým fotbalovým míčem? Podívejte se.

Celý článek: Jaký je rozdíl mezi míčem na nohejbal a fotbal

Jak vybrat volejbalovou obuv

Na správné botě záleží – budete spíše na síti nebo v poli? A co povrch – antuka, beton nebo palubovka? Umíte si změřit nohu a víte, jakou máte „volejbalovou velikost“? Najděte si boty, ve kterých se budete cítit skvěle při tréninku i zápasech!

Celý článek: Jak vybrat volejbalovou obuv

Jak vybrat basketbalový míč

Jaký míč je nejlepší do haly a jaký na street? Kolik je velikostí míčů a jsou stejně velké pro muže i pro ženy? A ze kterého materiálu vydrží basketbalový míč nejdéle? Usnadněte si výběr s naší poradnou.

Celý článek: Jak vybrat basketbalový míčVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě