Připravte se na otevření bazénů

Všichni vyhlížíme, kdy se znovu otevřou bazény. Určitě nechcete přijít do bazénu a zjistit, že je něco v nepořádku s vaší plaveckou výbavou. Připravte se s námi na otevření bazénů! Máte určitě vše, co do své plavecké výbavy potřebujete?

Zkontrolujte si svoji plaveckou výbavu

Než vyrazíte zase do bazénu, tak se ujistěte, že hlavně plavky a plavecké brýle jsou v pořádku. „Oprášit" starou výbavu není vždy nejlepší cesta. Nejhorší je zjistit až na bazénu, že plavky mají vysypaný materiál a jsou průhledné, nebo že vaše oblíbené brýle na plavání mají nalomený nosník či natržený pásek. Předejděte těmto nepříjemným zjištěním tím, že si ještě dnes překontrolujete:

Plavky

Plavecké brýle

Ručník

Obuv k bazénu

Plaveckou čepici

Další doplňky, které používáte při plavání

 

Prošli jste úspěšně kontrolou základních plaveckých věcí?

Jestli vám něco chybí nebo jste zjistili, že už by něco zasloužilo výměnu, tak si projděte v klidu náš e-shop. Vyberte si třeba plavky z jiného materiálu, než jsou ty vaše dosluhující. Vyzkoušejte pružnější nebo odolnější materiály plavek. Co se týká plaveckých brýlí, tak můžete zjistit, že ty, které máte doma se již neprodávají nebo jsou nahrazeny lepším modelem.

Dámské plavky Speedo Placement Laneback Black/Fluo Yellow    Pánské plavky Tyr Phoenix Jammer Black/Blue    Mad Wave Antifog Spray    Triatlonové plavecké brýle Speedo Aquapulse Pro Mirror

Zjistěte, jak vybrat plavecké brýle a pořiďte si ty správné podle účelu. Jestli si stávající brýle ještě ponecháte, tak je pravděpodobné, že jejich protimlžící vrstva není již plně funkční. Buďte raději připraveni s nějakým kvalitním antifogovým sprejem a nenechte si otrávit plavání zamlženými brýlemi.

Určitě si prohlédněte naše nové plavecké čepice Swimaholic. Nově i bezešvé nebo pro extra dlouhé vlasy. Pokud plaveckou čepici nepoužíváte a chtěli byste, tak se můžete zastavit po otevření prodejen nějakou vyzkoušet k nám do prodejny (Praha, Brno nebo Plzeň), rádi vás výběrem provedeme. Plánujete se rovnou opřít do tréninku i s plaveckými pomůckami? Klidně můžete! Tréninkové ploutve, odporové packy, plavecké desky a další doplňky, které potřebujete, jsou pro vás připraveny.

Plavecká čepice Swimaholic Extra Big Cap    Plavecké packy Mad Wave PRO Paddles    Plavecké silikonové ploutve BornToSwim Blue    Plavecká deska Arena Kickboard

My se už nemůžeme dočkat, až se otevřou bazény a věřte, že budeme mezi prvními, kdo skočí do vody. Těšíme se i na vaše nové příběhy, fotky a videa. Náš Facebook a Instagram netrpělivě vyhlíží vaše dotazy a komentáře, které se týkají nejen plaveckých potřeb, ale i plavání jako takového. Těšte se na otevření bazenů společně s námi!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě