Průvodce plaveckými bójkami

Být na otevřené vodě lépe vidět a tím si zajistit bezpečí, uchránit svůj život před projíždějícím loděmi či skútry. I k tomu mohou sloužit plavecké bójky. Jejich funkce se ale tímto ani zdaleka nevyčerpávají. V našem článku podrobněji prozkoumáme čtveřici plaveckých bójek a řekneme si, v čem tkví jejich výhody oproti bójkám jiným.

Swim Secure Tow Float

Vezměme to tedy od té nejlevnější bójky. Tou je Swim Secure Tow Float. Jde o základní bójku, již si připnete popruhem k tělu a díky její výrazné barvě vás uvidí starostliví přátelé na břehu, ale i případná projíždějící plavidla. Můžete ji ale využít i dalšími způsoby. Jakmile na vás padne únava v průběhu plavání a ke břehu to budete mít daleko, jednoduše se o ni opřete a odpočinete si. Bójka totiž disponuje dostatečným vztlakem na to, aby vás udržela.

Swim Secure Tow Donut

Druhou bójkou, která nám padla do oka, je Tow Donut stejné značky jako a předchozí. I její primární funkcí je upozornit na to, že někde v jejím blízkém okolí poplave nějaký ten člověk. Zároveň se k ní opět přidává funkce opory, pokud na vás padne únava. Tím se nijak neliší (pomineme-li vzhled) od předchozí bójky.

Její přidaná hodnota ovšem tkví v tom, že uprostřed bójky je umístěný dobře uzavíratelný váček, do něhož lze uložit mobilní telefon, klíče od auta a spousta jiných drobností, aniž byste se museli strachovat, že by se namočily.

Swim Secure Dry Bag Window

Díky této bójce budete skvěle vidět, také se o ni můžete opřít a také do ní můžete uschovat jakékoli cennosti, které nechcete nechávat na břehu na pospas zlodějům. Bójka disponuje velkorysým objemem 28 litrů, takže se do ní vejde opravdu mnoho.

Unikátní je na ní ovšem speciální průhledné okénko, kam můžete umístit svůj mobilní telefon. Vy tak budete mít přehled o tom, kolik jste toho uplavali a hlavně díky GPS v mobilu budete vědět, kde jste a neztratíte se.

Swim Secure Wild Swim Bag

Tento velmi povedený kousek jsme si nechali až na konec. Nejen, že si ho ho můžete připnout k pasu a využít ke všemu, co už bylo zmíněno u předchozích bójek, ale zároveň k němu lze přidělat komfortní ramenní popruhy a nést ho na zádech jako standardní batoh.

Dovnitř se navíc vejde opravdu mnoho, což umožňuje kapacita bójky 30 litrů.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě