Seznamte se s Ančí Chytilovou, novou posilou Sportex party

Ode dneška je nás o jednu Sportexačku víc - do naší party přichází Ančí, tvůrkyně obsahu všeho druhu se sportovní náturou. Podrobili jsme ji menšímu výslechu, ať se poznáte ;-)

 

Ančí, prozraď čtenářům, co u nás vlastně budeš kutit.

Stanu se strážkyní blogu, takže příště už se budu ptát já tebe, Vojto ;-) Postarám se o to, abyste měli přehled o všem zajímavém a novém ze světa plavání. Často mě najdete i na sportexáckém Facebooku a Instagramu, kde si s váma budu psát. Ale potkáte mě i na prodejně nebo u bazénu, protože se ráda potkávám s lidma tváři v tvář. Rozhovory, workshopy, recenze - na to všechno se už hodně těším!

Tvůj první kontakt s vodou a plaváním?

Tak to vím přesně. První tempo jsem si střihla v roce 1988 ve škopku na zahradě, kde nás rodiče nechávali čvachtat. Regulérně plavat jsem se ale naučila sama až ve dvanácti, rodiče jsou neplavci a nějak mě to neměl kdo naučit. Plavání mě šíleně chytlo loni, dost mi pomohlo při zotavování ze zdravotních neduhů. Proto pro mě bude vždycky dost srdeční sportovní disciplínou, přestože nemám nikterak oslnivý styl. Zatím! :-)  

  

Co tě nebaví?

Small talk, vytírat podlahu a dělat něco jen proto, že “se to dělat má”. Já na normy obecně vůbec nevěřím, všichni jsme podle mě úplně v pořádku a “normální”, i když kutíme něco tzv. “nenormálního”.   

A co máš naopak ráda?

Mám ráda akci a pohyb, a proto často sportuju - kolo, brusle, badminton, plavání, výšlapy - cokoliv. Taky si pořád zpívám (to jsem teda u pohovoru zatajila...), ráda tančím, i když neznám ani jeden taneční krok, často něco někde sepisuju a užívám si společnost lidí. Jsem vlastně takový aktivní a sdílný lidumil s pěveckými sklony.

Otázka za milion! - Co by sis pořídila za milion?

Postavila bych hřiště pro dospělé s barem! Dost mě totiž baví sledovat, jak se v dospělých lidech probudí čirá dětská radost, když si po letech třeba sednou na houpačku. Mě to baví děsně, tak to dělám často ;-)

5 věcí, které by sis vzala na pustý ostrov (sváču a plavky ti přibalíme my)

Notýsek, tužku, kytaru, zpěvník “Já písnička” a obří přenosku plnou mých přátel.

Oblíbený kousek z našeho e-shopu...

Tak tady mám jasno - skřipec na nos od Speeda! Neznám nic krásnějšího, než plavat pod hladinou břichem vzhůru a sledovat noční oblohu nad podolským bazénem. A to vše bez vody v nose, absolutně geniální, zkuste to taky...

 

Díky a ať se ti u nás líbí!

VojtaVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě