Splash About – plavecké potřeby pro nejmenší

Splash About nabízí širokou škálu kvalitních plaveckých produktů pro děti, které jsou navrženy s důrazem na bezpečnost, pohodlí a inovaci. Mezi nejznámější produkty patří plavecké vesty, kojenecké plavky, plavecké kombinézy a další praktické a stylové doplňky. Díky kreativnímu designu a pečlivému výběru materiálů poskytuje Splash About dětem maximální pohodlí a svobodu při vodních radovánkách. 

Společnost Splash About si klade za cíl vývoj a výrobu produktů, jejichž účelem je udržet děti při plavání v bezpečí a pohodlí. Proto se firma před více než 25 lety pustila do vývoje mnoha plaveckých produktů pro ty nejmenší. Mezi ně patří kupříkladu plavecké vesty, kojenecké plavky, různé dětské plavecké kombinézy aj.

O tom, že jde o opravdu kvalitní produkty pro děti, svědčí i to, že všechny produkty této společnosti procházejí nezávislými testy, jejichž účelem je ověřovat bezpečnost, funčnost a odolnost výrobků. Zdraví a bezpečí vašeho dítěte ve vodě je tak v těch správných rukou a vy se už o nic nemusíte strachovat.

Kojenecké plavky Happy Nappy

Začněme u plavek. Ty jsou opravdovým tahákem této společnosti. Nejen že jsou vzhledově opravdu vybroušené k dokonalosti a pyšní se krásnými vzory, které si nejedno dítě i rodič zamiluje, ale také dokonale splňují účel, k němuž byly určeny – tedy udržet uvnitř vše, co nemá spatřit světlo bazénového světa.

Pas plavek, obepínající bříško dítěte, a nohavičky jsou vyrobeny z kombinace nylonu a lycry. Díky tomu plavky drží na místě a nepadají. Zároveň se ale můžete spolehnout na to, že dítě nebude nijak omezováno v pohybu. Zbytek plavek je vyroben z neoprénu té nejvyšší kvality. To vše mimo jiné zaručuje i ohranu proti UV záření.

A ani péče o tyto plavky není nijak složitá. Stačí je opláchnout a hned je můžete zase použít při dalším koupání. Jak vybrat správné kojenecké plavky se dozvíte tady.

Plavecké vestičky

Skvělým pomocníkem pro první tempa dětí ve vodě se stane vestička od Splash About. Vestička, stejně jako kojenecké plavky, zaujme úžasnými dětskými motivy a ergonomií, díky níž se dítě bude cítit zcela komfortně.

Vestička dokonale obejme dětské tělo a díky svému vztlaku nadnáší, ale přitom nikde nepřekáží a neomezuje dítě v pohybu. To dítěti přinese pocit bezpečí ve vodě, což je klíčové při seznamování s vodou.

Opět se můžete spolehnou na výrobní materiály té nejvyšší kvality, tedy špičkový neoprén, který rychle schne a ochrání i před slunečním zářením.

Splash About Floatsuit

Plavecký oblek pro děti u nás najdete ve dvou variantách, tedy bez rukávů a nohaviček, ale i s dlouhými rukávy a nohavičkami.

Tento unikátní obleček vaše dítě bude ve vodě nadnášet a oproti plaveckým rukávkům zajistí dítěti perfektní pozici těla pro to, aby se mohlo učit plavat. Tělo dítěte je díky oblečku v obklopení jednotlivých plováků, které však můžete postupem času při zlepšování dítěte ve vodě odebírat. V oblečku se nachází celkem 16 plováků, 8 vpředu, 8 vzadu.

Obě verze, bez rukávů a nohaviček i s nimi, se chlubí ochranou před UV zářením, přičemž verze s nohavičkami i rukávy samosebou pokrývá více plochy dětského tělíčka, takže ochrání více.  Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě