Sportex slaví 10 let! Přečtěte si příběh Sportexu

10 let. 25. května to bude 10 let, co tu s námi je Sportex.cz. Přečtěte si, jeho příběh zavzpomínejte s námi na jeho začátky. 

Všechno to začalo před více než 10 lety, kdy Vojta Krapítek jezdil pracovat do Anglie. “Dělal jsem tam skoro všechno od rozvozu pizzy po dělníka na stavbě,” říká v jednom rozhovoru. V jiném rozhovoru pro server MladýPodnikatel.cz to pak rozvádí: “Dělal jsem tam za barem, v kuchyni, roznášel letáky, uklízel a pomáhal na stavbách mezi Poláky a Ukrajinci.” A právě tehdy si Vojta uvědomil, že to není nic pro něj. Viděl totiž, jak se špatně nadřízení zacházeli se svými pracovníky a že jim neplatili, a to Vojtu podnítilo k tomu, aby se stal svým vlastním pánem.

A jelikož byl Vojta plavec a sportovec, otázka, do jakých vod se v podnikání pustí, byla rychle vyřešena.

To jsou podněty, bez kterých by dnes Sportex.cz nespíš neexistoval. A i když dnes funguje již 10. rokem, začátky to nebyly jednoduché.

  

Sportex.cz Vojta rozjížděl před celou dekádou a lehké to rozhodně nebylo. Tehdy studoval první ročník FTVS a jako sídlo i sklad mu sloužil pokojík v bytě. Zvedal telefony při hodinách a často odbíhal na “záchod” Když dorazil ze školy, řešil e-maily, balil balíky a chodil s nimi na poštu.

Objednávky se ale množily, Vojtovi to začalo přerůstat přes hlavu. Tehdy si uvědomil, že by rád začal budovat firmu s týmovými kolegy, což se mu doposud daří. Na chodu firmy se podílí šestice interních zaměstnanců a nespočet externích spolupracovníků, bez nichž by Sportex nebyl tím, čím dnes je. 

  
  

Sportex.cz se několikrát přestěhoval do větších prostor, protože se neustále rozrůstal, v současné době však zakotvil v Holešovicích. Jeho růst ale neustal, to ani náhodou! Na e-shopu denně přibývají nové produkty, prostřednictvím blogu šíří osvětu v oblasti plavání a YouTube kanál doslova přetéká zajímavými videi.

I přes tyto úspěchy však nemůžeme usnout na vavřínech. Abychom mohli dál úspěšně fungovat, je třeba znát jak naše silné stránky, tal i slabiny, kterých bychom se mohli postupně zbavovat. A k tomu potřebujeme zpětnou vazbu od Vás. Připravili jsme proto krátký dotazník, na jehož konci je pro Vás připravena sleva na nákupy na našem e-shopu. Za jeho vyplnění Vám mockrát děkujeme.

Dotazník najdete zde.

 

Historie Sportex.cz krok za krokem

  Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě