StrechCordz, přivítejte novou značku v naší nabídce

S velkým očekáváním a nadšením jsme uvítali novou značku StrechCordz v našem eshopu. Co je to za značku a jaké jsou její produkty? 

StrechCordz 

Firma sídlí v USA ve státě Ohio a specializuje se kvalitní pomůcky pro plavce. U nás nově v nabídce eshopu naleznete odporový padáček Drag Belt/Tow Tether with Chute, který vám pomůže k lepší vytrvalosti a síle. Můžete ho také využít nejen při sportovním tréninku, ale i při rehabilitacích, kdy se potřebujete vrátit zpět do formy. Posilovací gumy StrechCordz with Handles, se čtyřmi různými úrovněmi tuhosti, vám pomohou v suché přípravě a zlepšit si tak plaveckou techniku, sílu a vytrvalost.

      

Další posilovací gumy StrechCordz with Paddles, tentokrát ne s klasickými úchyty, ale s packami vám pomohou v nácviku záběru pažemi. Jedná se o skvělou simulaci plaveckého pohybu pažemi. Výhodou u těchto pomůcek je, že je můžete upevnit téměř kdekoliv, kde potřebujete. K dispozici je ve třech úrovních tuhosti. Safety Long Belt Slider skvělý pomocník pro trénink v bazénu. Stačí připevnit konec k bloku, pás upevnit k pasu a začít trénovat. Dostupné ve čtyřech různých úrovních tuhosti.

      

Hodně chtěnou a využívanou pomůckou jsou i fixační pásky. Buď na kotníky Ankle Elastic nebo na kolena Knee Elastic. Když potřebujete trénovat záběr pažemi nebo delfínové vlnění, tak je vhodné nohy "vyřadit" z provozu a zamezit tak kopání. Pásek na kolena je zase skvělá pomůcka pro nácvik správného kopu při plaveckém způsobu prsa - nohy budete mít v poloze, ve které mají být. Potřebujete natrénovat odraz při obrátce? V tom vám pomůže 1, 2m dlouhý Safety Short Belt. Vyzkoušejte, jak funguje!

  

Buďte mezi prvními, kdo bude vybavený na bazén pořádnou "Amerikou" a vyzkouší kvalitu a zpracování jejich pomůcek. Budete se moct těšit i na naší recenzi, ale nejlepší recenze je osobní zkušenost! Klidně doražte i k nám do prodejny a přesvědčte se sami.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě