TRISWIM péče o vlasy pro plavce

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se plavci starají o své vlasy po každodenním plavání a vystavování vlasů a pokožky chlorované vodě? Během let strávených v bazénech jsem se snažila najít šampon a kondicionér, který by vyhovoval mému typu vlasů a byl vhodný pro každodenní použití. Nyní pracuji ve sportovním obchodě a měla jsem tak příležitost setkat se se značkou TRISWIM. Výrobky této značky odstraňují chlór a sůl z pokožky vlasů a já jsem se rozhodla tento šampon a kondicionér vyzkoušet po dobu jednoho měsíce a podělit se s vámi o své zkušenosti. 
 
Šampon TRISWIM má úžasnou vůni liči a manga, která mi zůstala ve vlasech až do dalšího umytí. Oproti jiným šamponům má hustější konzistenci, ale při mytí lehce pění a příjemně se s ním masíruje pokožka hlavy. Vlasy jsem si myla pouze jednou, druhé mytí nebylo třeba. To je velké plus pro každého, kdo si vlasy umývá po každém plavání. 
 
 
Kondicionér je lehký, krémový a má příjemnou osvěžující vůni. Snadno se nanáší na vlasy a příjemně mě překvapilo jeho rychlé opláchnutí z vlasů. 
Právě díky těmto vlastnostem produktů probíhal proces mytí vlasů skoro dvakrát rychleji, než obvykle. Po vysušení byly vlasy jemné, měly objem a působily  lehčeji a vzdušněji. Celkově jsem měla pocit zdravých vlasů, bez zatížení "příliš mnoha produkty". 
 
Abych byla upřímná, krepatění vlasů mě přípravky nezbavily. To je ale specialita mých vlasů. Vlasy se však rozhodně snadněji rozčesávaly a zbytečně se necuchaly.
Po měsíci používání šamponu a kondicionéru průměrně dvakrát týdně mohu říci, že jsem zaznamenala velkou změnu. Vlasy se nemastí tak rychle jako u jiných produktů. Pro mě je to opravdu příjemná změna, protože moje jemné, mastící se vlasy a suché konečky jsou hrozná kombinace, která potřebuje kvalitní péči. 
 
Zdá se, že TRISWIM vytvořil s těmito produkty dokonalou kombinaci struktury a složení. A hlavně, produkty TRISWIM jsou veganské, jsou bez lepku a parabenů a nejsou testovány na zvířatech. Za mě palec nahoru za všechny značky, které nejsou "kruté". 
 
Co bych na závěr vyzdvihla: kvalitní a šetrné veganské složení, přívětivá cena, dlouhotrvající vůně a skvělý pocit z vlasů po ošetření. 
 
Lea, tým SWIMAHOLIC


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě