Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Tyto rozhovory s plavci vás přesvědčí, abyste začali plavat taky!

Tyto rozhovory s plavci vás přesvědčí, abyste začali plavat taky!

Pokud potřebujete motivaci k plavání do roku 2019, tak tady ji máte plný bazén. Shlédněte naše videa a "dobijte si baterky". Neseďte doma a běžte to rozplavat, ne zítra, za týden, ale teď!

Proč plavat

Dnes, v dalším článku s vašimi oblíbenými videi, se podíváme na to, proč vůbec začít nebo pokračovat v plavání. Podívejme se, co si plavci a plavkyně předsevzali v minulém roce. Máme pro vás trilogii Ponory do plavcovy duše, kde v prvním díle mluví ženy okolo 30 let, začínající nebo teprve plavou chvíli. Začít se dá i po třicítce. Důvody jsou různé, hlavně však zdravotní, psychické a sociální.

Jak to vidí profesionálové

V druhém díle hovoří trenérka plavání, která plave celý život. Závodní plavkyně, která ve vodě tráví každý den a neumí si život bez tohoto sportu představit a triatlonista junior pro kterého je plavání životní směr a základ pro triatlon.

Plavání v seniorském věku

To, že plavat se dá v každém věku (a to i závodně) jsou důkazem ženy, které vystupují ve třetím díle trilogie. Masters mistryně světa, které plavou celý život vám předají cenné zkušenosti posbírané během života. Nechte se inspirovat i moudrostí "starších" a zamyslete se nad tím, co plavání znamená pro vás a jak na tom chcete být i v pokročilejším věku.

Nezapomeňte si zaškrtnout odběr ať jste s námi stále v obraze, a také nás sledujte na Facebooku a Instagramu.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Po–Pá 9:00–18:00
O víkendu máme zavřeno
U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě