Vyzkoušejte Finis Tempo Trainer Pro

Tahle chytrá pomůcka od Finisu pomůže v plaveckém tréninku komukoliv, ať už hobíkovi či zkušenému plavci. Má tři různé módy, takže si můžete vybrat, jakým způsobem TempoTrainer Pro využijete. Díky tento malé vychytávce od Finisu můžete zlepšit své tempo, plavat v určitém intervalu a zvýšit tak svou výkonnost.

Pojďme si představit jednotlivé módy Finis Tempo Traineru Pro. První mód je na počítání a určení tempa jednotlivých záběrů. Díky tomuto módu můžete držet stejný rytmus záběrů po celý trénink. V módu druhém si můžete nastavit rytmus pro jeden celý bazén. Například si nastavíte, že jeden bazéne chcete zvládnout za 30 vteřin a Tempo Trainer Pro tak 3x pípne vždy po 30 sekundách. Poslední třetí mód slouží k určení počtu záběrů za jednu minutu, a tak vám Tempo Trainer Pro pomůže udržet tempo pro vzdálenost, kterou chcete za určitý čas uplavat.

Líbí se mi, že je to velice malá pomůcka a tím pádem mi nepřekáží při plavání. Tempo Trainer Pro si pomocí malé snímatelné klipsny můžete zaháknout za plavky či za brejličky (podobně jako Finis mp3 přehrávač) a nebo klipsnu sundat a Tempo Trainer Pro dát pod plaveckou čepičku. Pípnutí je slyšet, ať už je Finis Tempo Trainer Pro umístěn kdekoliv.

Osobně využívám módu, který pípne po určitém intervalu a tím pádem vím, kdy vyrazit do dalšího úseku. Velice rychle a jednoduše si můžu nastavit intervaly podle své chuti a vyrazit. Finis Tempo Trainer Pro je chytrá vychytávka pro všechny, co nemají možnost stopek na bazénu, ale chtějí plavat do určitého tempa a intervalu. Je to velice chytrá pomůcka, ovládání a používání je velice jednoduché a každý si přijde díky 3 různým módům na své.  Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě