Žhavá novinka! Gala přichází s novým nohejbalovým míčem 5042 S, jaký je?

Jestli patříte mezi nohejbalové fandy, máme pro vás skvělou zprávu! Gala rozjela výrobní linku a přihrává na trh zbrusu nový nohejbalový míč Gala 5042 S. Pro nohejbalisty je to opravdu malý svátek ;-) Nový míč máme skladem jako jedni z prvních, jaké jsou naše dojmy?

 

Perfektní letové vlastnosti v novém kabátku

Není překvapením, že nový “čtverkový” míč splňuje technické parametry FIFTA stejně jako jeho předchůdce Gala 5022 S. Takže váha, kulatost a obvod vás nepřekvapí. Novinkou je použití materiálu ECOLORICA, který je tvořen z polyamidu a polyuretanu a ač jde o syntetický materiál, jeho vlastnosti jsou srovnatelné s kůží. Míč je proto velice jemný na dotek, ale zároveň i vysoce elastický, odolný proti oděru i vodě.   

 

 

Zřetelná rotace míče

Designová změna není jen tak na parádu, Gala ví, že je důležité, aby hráči dobře viděli rotaci míče. Proto je nový míč Gala 5042 S chytře “vyskládán” pomocí černobílých dílů pro skvělou viditelnost. Navíc je míč plně probarvený, a tak by nemělo docházet k rychlému oděru tisku a povrchu. Mezi hráči si tento model hned získal přezdívku Mickey Mouse - právě rozložení černých dílků na připomíná myšákovy uši ;-)  

 

Míš pro mistrovství světa 2016 v Brně

Nový míč Gala 5042 S si střihl svou premiéru hned na nejvyšší soutěži. Odehrál se s ním světový šampionát v Brně a hráči si letové schopnosti velice pochvalovali. Jestli hledáte pro svou hru míš nejvyšší kvality, rozhodně čtyřkový model vyzkoušejte.

  

Mnoho zábavy při hře přeje Ančí ze Sportex party!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě