Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

O nás

Popularizujeme plavání a inspirujeme k němu, protože plavání je vyjímečný sport! Trávíš na bazénu každý den? Nebo se teprve chystáš na svá první tempa? Tak či tak, jsi tu správně! Vítej Swimaholicu!

 

Jsme největší plavecká speciálka v české kotlině. Na našem e-shopu a v kamenných prodejnách si přijde na své každý nadšený plavec, a to už od roku 2008. A je jedno, jestli k nám přijde profík nebo někdo, kdo se s vodním živlem teprve seznamuje. Z našich skoro 6000 kousků na skladě si vybere každý.

 

Nenech se zmást! V letošním roce jsme se přejmenovali ze Sportex na Swimaholic. Chceš vědět proč?

 

 

 

Swimaholic Mise

Naše cesta světem plavání s sebou nese určitou zodpovědnost. Ruku v ruce se s růstem a oblibou rozšiřuje okruh Swimaholiců, které jsme schopni svými radami a názory ovlivnit. Ať už se jedná o první tempa v bazénu, pro lepší cit ve vodě a nebo rychlejší čas.

Chceme, aby se plavání více rozšířilo a stalo se běžným společníkem každého z nás!

 

A kdo my vlastně jsme? Seznamte se!

 

 

Vojta Krapítek

Jako bývalý závodní plavec má bohaté zkušenosti s plaváním a triatlonem. Několikrát týdně ho můžete vidět, jak vyběhává Petřín a 3x týdně v plaveckém bazénu Slavia či jinde na bazénu, jak testuje plavecké pomůcky.

 

Lucka Kubátová

Lucka je Swimaholicem od roku 2011. Vystudovala na UK FTVS obor management sportu s titulem Mgr. Jako rekreakční sportovec se věnuje plavání, národní házené a badmintonu.

Má na starosti provoz kamenných prodejen a e-shopu tak, aby vše proplouvalo bez komplikací.

 


 

 

Anča Chytilová

Ančí znáte z našich sociálních sítí. Společně s Míšou tvoří svělé plavecké duo, které má na starosti informovat a vzdělávat Swimaholickou komunitu. Když zrovna někde nenatáčí na bazénu můžete jí potkat jak bruslí či trajdá po lese se psem.

 

Lea Rašuo

Lea je náš nejnovější člen. Pochází ze Srbska a je instruktorkou plavání. Nejraději plave kraul, protože v něm i závodila. Kromě plavání ráda čte a miluje zvířata.

Leu potkáte každý den na pražské prodejně, kde vám ochotně poradí s výběrem toho pravého pro vás.

 

 

 

 

Tomáš Emr

Je vedoucím prodejny v Brně. Má na starosti celý chod prodejny, samozřejmě rád poradí a předá svoje zkušenosti. Celý rozhovor o něm a jeho veslařské kariéře se můžete začíst zde.

Martina Kepková

Martina má na starost prodejnu v Plzni. Ráda vám poradí s výběrem plaveckého vybavení a připraví vaše objednávky. 

V bazénu ji uvidíte při Aqua aerobicu, ale moc ráda dělá i jógu a jezdí na kole. Ve volném čase miluje procházky se svým psem. Marťa je u nás v týmu od roku 2020. 

 


 

To jsme my a jsme tu pro vás!

Zůstaňme v kontaktu! Sledujte náše sociální sítě ať vám neuplave žádná novinka ze světa plavání.

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě