Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

O nás

Popularizujeme plavání a inspirujeme k němu, protože plavat může téměř každý! A co vy? Trávíte na bazénu každý den? Nebo se teprve chystáte na svá první tempa? Tak či tak, jste tu správně! Vítejte u nás :-)

 

Jsme největší plavecká speciálka v české kotlině. Na našem e-shopu a v kamenných prodejnách si přijde na své každý nadšený plavec, a to už od roku 2008. A je jedno, jestli k nám přijde profík nebo někdo, kdo se s vodním živlem teprve seznamuje. Z našich skoro 6000 kousků na skladě si vybere každý.

 

 

Rádi bychom, aby se plavání ještě více rozšířilo a stalo se běžným společníkem každého z nás! A tak se v tomto skvělém a zdravém sportu snažíme vzdělávat nejen sebe, ale i veřejnost. Ještě aby ne - sami jsme sportovci, plavci a absolventi FTVS UK.

 

A kdo my vlastně jsme? Seznamte se s námi!

 

 

Vojta obchod Swimaholic.cz založil jako dvacetiletý student UK FTVS v roce 2008. Po dokončení studia s titulem Bc. se nyní plně věnuje obchodu a sportovním aktivitám. Jako bývalý závodní plavec má bohaté zkušenosti s plaváním a rekreačně také s volejbalem, basketbalem a triatlonem. Několikrát týdně ho můžete vidět, jak vyběhává Petřín a 3x týdně v plaveckém bazénu Slavia či jinde na bazénu, jak testuje plavecké pomůcky.

 

 

 

 

Lucka je Swimaholicem od roku 2011. Vystudovala na UK FTVS obor management sportu s titulem Mgr. Jako rekreakční sportovec se věnuje plavání a józe. Její největší vášní je však házená, a to jak česká, tak i mezinárodní. Vidět ji můžete hrát za kluby SK Praha 4 a TJ Stará Huť.

Lucka má na starost celý provoz kamenných prodejen a e-shopu. Pomůže také ohledně reklamací, výměny zboží, fakturace, objednávek a cenových nabídek.

 

 

 

 

Ondra vystudoval Obchodní Akademii v Praze a také ČZU v Suchdole. Naplno se věnuje sportu, a to především fotbalu. Jinak rekreačně provozuje badminton, cyklistiku, beachvolejbal a samozřejmě plavání.

Ondru potkáte každý den na prodejně, kde vám ochotně poradí s výběrem toho pravého pro vás.

 

 

 

 

 

To jsme my a jsme tu pro vás!

Zůstaňme v kontaktu! Sledujte náše sociální sítě ať vám neunikne žádná akce ani novinka ze světa plavání.Jednatel obchodu Swimaholic.cz
  Vojtěch Krapítek

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Po–Pá 9:00–18:00
O víkendu máme zavřeno
U Průhonou 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě