Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Plavání a hubnutí aneb plaveme pro štíhlou postavu

8.5.2022 Radíme

Chtěli byste zhubnout, ale při běhání vás bolí kolena, při jízdě na kole máte ztuhlá záda a ta jedna maličká brzda na in-line bruslích ve vás opravdu nevzbuzuje důvěru? Tak pojďte plavat! 

6 Opravdu dobrých důvodů proč začít plavat

25.4.2022 Radíme

Ať už si to chceme přiznat nebo ne, pohyb je v dnešní době poměrně často opomíjen jako něco zbytečného, na co po prosezeném dni ve škole či v práci zkrátka už nechceme vynakládat svou energii. Pravdou ale je, že bychom se právě k onomu pověstně zdravému pohybu přimět měli. Pohyb je totiž něco, co k člověku již od pradávna patří, a o tom, že se pravidelná pohybová aktivita stala součástí zdravého životního stylu, nemusíme dnes už pochybovat. Sportovních aktivit ale existuje nepřeberné množství, otázkou tedy je, proč zrovna plavání je právě tím ideálním sportem, s kterým bychom měli začít?

Jak se připravit na první triatlonové závody

20.4.2022 Radíme
Sezóna se blíží a za chvili to vypukne! Ptáte se co? No přeci triatlonové závody! Připravili jsme si pro vás pár tipů na co nezapomenout během plavecké přípravy a mnoho dalších rad.

Hledáme sportovce pro zákaznickou péči

16.4.2022 Ze zákulisí

Hledáme sportovce, ideálně plavce (plavkyni), který/á nám pomůže se starat o naše zákazníky. Hledáme právě Tebe?

Hledáme provozního

15.4.2022 Ze zákulisí

Swimaholici hledají nového kapitána provozu.

Jak vybrat plaveckou čepičku?

11.4.2022 Radíme

Plavecká čepička je skvělým společníkem pro všechny plavce, a to bez ohledu na jejich výkonnost. Již dávno neplatí, že kdo plave v bazénu s čepičkou, musí být určitě závodní plavec. Plaveckých čepiček je celá řada, různých materiálů, barev, vzorů i velikostí. Pojďte se podívat, proč si čepičku pořídit a jak vybrat tu správnou. 

Proč plavat v těhotenství

5.4.2022 Radíme

Když otěhotníme, změní se náš život, naše tělo a dokonce i náš životní styl. Dostáváme se do situace, kdy potřebujeme trochu zpomalit a co nejvíce se uvolnit. Vedle zdravých stravovacích návyků bychom měly v těhotenství často cvičit, ale když bříško začne růst je to stále těžší a těžší. Proto ze své zkušenosti doporučuji plavání.

Antifog - pro a proti

30.3.2022 Radíme

Není snad nic nepříjemnějšího, než když vyrazíte do bazénu, skočíte do vody, uplavete první dva bazény a nic nevidíte. Následuje neustálé máčení brejliček a neskutečná frustrace po celou dobu tréninku. Řešení existují dvě - nové plavecké brýle nebo antifog spreje.

Utopte stres v bazénu

15.3.2022 Radíme
Celý den ve spěchu, napětí, v hlavě se odehrává nespočet myšlenkových pochodů, které by se daly popsat jako jeden velký ohňostroj nápadů a starostí. Hlava přemýšlí od momentu, kdy se probudíme do chvíle než opět ulehneme večer do postele na 100 procent. Neustále se soustředíme na to, co bude. 
Nebylo by ale fajn alespoň na půl hodinky se zastavit a vypnout?
Máme pro vás tip jak na to! 

Tréninkový plán pro začátečníky

28.2.2022 Radíme
Chcete začít s plaváním? Už plavete déle a chcete se posunout v tréninku? Nebo vám vaše časová kapacita neumožňuje zapojit se do plavecké skupiny pod dohledem trenéra? Žádný strach! 
Připravili jsme pro vás tréninkový plán, který je vhodný ať už pro začátečníky či plavce, kteří chtějí dát svému obvyklému tréninku řádnou strukturu. 

Jak se rozcvičit před plaváním

15.2.2022 Radíme

Všichni to asi moc dobře známe, budíček v 5 hodin ráno, rychle vyskočit z postele, mezitím do sebe nasoukat alespoň nějakou malou snídani a hurá na bazén. Z bazénu opět v rychlosti do sprchy a vzhůru vstříc novému dni, ať už v práci či ve škole.

Valentýn pro Swimaholiky

2.2.2022 Radíme

Pro někoho magické datum pro druhého den jako každý jiný. Svátek zamilovaných jak se dnu svatého Valentýna přezdívá vyvolává rozporuplné emoce.

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě