5 důvodů, proč plavat v plavkách Funkita a Funky Trunks

O tom, že jsme naskladnili nové plavky Funkita a Funky Trunks, jsme vás už informovali na našem Facebooku Instagramu. Je ale načase si říct, co je na těchto plavkách tak zajímavého a neodolatelného a proč právě tyto plavky by se měly stát neodmyslitelnou součástí vaší plavecké výbavy.

Za prvé: Tento australský výrobce našel zalíbení v živých barvách a zajímavých vzorech, což je vidět už na první pohled. Ať už se jedná o panské plavky Funky Trunks nebo o ty dámské Funkita, všechny ohromí snovými kombinacemi barev, originálními a neotřelými vzory a v neposlední řadě také zajímavými názvy. Koneckonců názvy jako Vincent van Funk, Minty Madness nebo Hex on Legs vyvolají u nejednoho čtenáře úsměv na rtech.

Za druhé: Dámy kromě úžasných a neokoukaných vzorů ocení originální střihy zad. Setkáte se tu tak s takovými střihy, jako je Strapped In, Single Strap, Cross Back nebo Diamond Back. Posledním zmiňovaným střihem jsou vybaveny i dívčí plavky z naší nabídky – Handsome Ransom. Ovšem zvolíte-li dvoudílné dámské plavky s vzorem Dotty Dash, setkáte se se střihem Criss Cross.

Za třetí: I páni si zde najdou to svoje! Aby tedy do bazénu nebo na pláž neoblékali žádné nudné plavky bez vzorů, mohou si vybrat hned z několika vzorů plavek Funky Trunks a rovněž i z několika střihů. K dispozici je hravý vzor pojmenovaný Vincent van Funk nebo Test Signal, po jehož obléknutí si mnozí vzpomenou na časy, kdy televizní obrazovce před začátkem vysílání dominovaly barvy televizního zkušebního obrazce. Sáhnout můžete i po vzoru Lotsa Dots či Ice Attack. Co se střihů týče, k dispozici jsou střihy Jammer, Trunk, ale i Brief.

Za čtvrté: To všechno, o čem jsme výše psali, to byl jen povrch. Ale nahlédněme na okamžik i pod něj. Protože upřímně, co si budeme povídat, žádný plavec by nebyl rád, kdyby se mu plavky při tréninku rozpadaly na těle. A na to myslel i výrobce plavek Funkita a Funky Trunks. Proto je vyrobil z materiálu C-INFINITY, který vyniká dlouhodobou odolností vůči chlóru a slunečnímu záření a dlouho si udrží živost a sytost svých barev. Zní to skoro jako zázrak, ale tento materiál plavkám dodává i potřebnou pevnost a stejně tak i prodyšnost a pohodlí. To všechno jsou vlastnosti, díky kterým tyto plavky zkrátka už nebudete chtít sundat.

Za páté: Pátý důvod se tak úplně netýká plavek. Důležité ovšem je zdůraznit ono “ne tak úpně”. Co by to bylo za plavecký trénink bez pořádné plavecké čepičky? A když už vaše tělo budou zdobit líbivé plavky hýřící barvami, proč si nezvolit i čepičku, s níž budete vyčnívat z davu? Takovou vám také moc rádi poskytneme. Stačí si vybrat motiv roztomilé okaté kravičky, růžové zebry nebo sponzorované hlavy. Pokud vám to zní až moc šíleně, mrkněte na fotky, abyste věděli, do čeho jdete. ;-)

Zaujaly vás tyto plavky? Tak se ponořte do vybírání!

Šťastnou ruku při výběru a ať to plave!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě