Plavecké bazény

Postupně, ale detailně, mapujeme stav a kvalitu českých bazénů. Zkoumáme vytíženost, hygienu, navigaci po bazénu, přítomnost fénů, natažené dráhy pro veřejnost, bezbarierový přístup atp., abychom zlepšili úroveň českého plavání.

 

Vyplavte si letní postavu

Věděli jste, že pravidelným intezivním plaváním můžete docílit lepších tvarů vaší postavy? Ideální způsob, jak si „vymodelovat“ postavu do plavek. Nenechejte nic náhodě a přípravám na poslední chvíli.

Kde si v Praze zaplavete pod širým nebem?

Horké letní dny lákají k plaveckému tréninku pod modrou oblohou, kdy bazén prozáří sluneční paprsky. Jenže venkovní koupaliště bývají spíše koupací bazény plné nafukovaček a výskajících dětí, mezi kterými se plavec opravdu těžko proplete. Naštěstí je však také pár bazénů, které mají nataženou nějakou tu dráhu a v určitých denních hodinách si tam zaplavete.

BARRANDOV - ŽIVOT A SMRT BAZÉNŮ

15.11.2021 Radíme , Plavecké bazény

Pojďte si s námi zavzpomínat na časy, kdy se pod Barrandovskými terasami koupali Pražané na jedné z tehdy nejkrásnějších plováren Evropy. První díl série "Život a smrt bazénů" je tady.

Plavecký bazén v Trutnově

12.6.2017 Plavecké bazény

Plavecký bazén patří v Trutnově mezi nejoblíbenější sportoviště. Nabízí kvalitní zázemí, které nedávno prošlo rekonstrukcí, v budově se nachází navíc příjemná sauna a posilovna. Bazén je dlouhý 25 m a plavcům poskytuje dostatek prostoru v 8 drahách. Bazén je skvělou alternativou pro deštivé dny, kdy nelze chodit po vršcích blízkých Krkonoš. 

Koupaliště Petynka v Praze

29.5.2017 Plavecké bazény

Na koupaliště Petynka chodím moc rád, nejen si zaplavat, ale také zrekreovat na přilehlých travnatých plochách. Výhodou koupaliště je bazén dlouhý 50 m, kde se dá krásně plavat, v létě dokonce v ranních hodinách.

Plavecký bazén v Děčíně

25.5.2017 Plavecké bazény

Aquapark v Děčíně pro mě byl příjemným zpestřením cesty na víkend v národním parku České Švýcarsko. Aquapark kromě atrakcí nabízí vnitřní bazén o délce 25 m s 6 drahami a dva venkovní bazény o délkách 25 m a 50 m. A jak se mi tam plavalo? 

Plavecký bazén YMCA v Praze

12.5.2017 Plavecké bazény

Plavecký bazén je součástí Sportcentra YMCA, které se nachází v samotném centru Prahy. Jedná se o vnitřní bazén o délce 25 metrů se třemi drahami. Pojďme se na něj podívat! :-)

Plavecký bazén Sareza v Ostravě

Jednoho pátečního rána jsem se vydal na plavecký krytý bazén Sareza v Ostravě. Vnitřní bazén je dlouhý 50 m a má 8 drah. K dispozici je i venkovní bazén o délce 25 m, ale přes zimu není v provozu, a tak se budu věnovat pouze vnitřní padesátce. Jak jsem si to užil a jak se mi tam líbilo? Pojďme se na to podívat detailněji.


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě