A jsou tu další novinky od Areny!

Na skladě nám tento týden přistála plná bedna novinek od Areny! Plavky pro plavce, plavkyně i plaveckou drobotinu, designově krásné závodní brýle, pohodlné pantofle a spoustu dalších skvělých kousků. Pojďte se podívat! 

Horkou novinkou jsou plavecké brýle, které vám nejen zajistí dokonalé vidění pod vodou, ale ještě jsou designově krásné. Vybrat si můžete mezi čirými nebo zrcadlovými skly. Jako ukázka nám posloužily Arena Python Mirror★, ale sáhnout můžete třeba po závodních brýlích Arena Cobra Core★ a dalších.

Z dámských plavek doporučujeme velmi pohodlné Arena Graphics dlouhou životností a některé dámy jistě ocení plavky Arena Dorian Strapse zeštihlujicím efektem! Pojďte si zvýšit sebevědomí na bazénu. :-)

Počítáme s přicházejícím létem a víme, že někteří pánové se rádi koupou v šortkách. Tak co třeba Arena Fundamentals Logo Boxer? Prozradíme, že jsou super pohodlné i pro běžné nošení. Na plavce však nezapomínáme a nabízíme nové briefy, shorty i jammery, jako například Arena Urban Jammer★.

No a co děti? Na ty se také nezapomnělo :-) Máme tu spoustu plavek v pestrých barvách pro malé princezny i závodníky. Jako ukázku jsme vybrali krásně sladěnou dvojici dívčích plavekArena Takeover Junior★ a chlapeckých Arena Takeover Brief Junior★.

Jaro hraje všemi barvami, a stejně tak plavecké doplňky od Areny. Například pouzdra na plavecké brýle Arena Goggle Case★ nabízíme v modrém, žlutém nebo růžovém provedení.

V podobném barevném provedení si můžete pořídit i lehké a pohodlné pantoflle. Máme je tu pro dámy i pány, pro kluky i pro holky, máme zkrátka pantofle pro všechny

A kam to všechno dát? Barevně ladit vám k výbavě budou třeba batohy Arena Fastpack

Už víte, pro kterou pecku si k nám přijdete? :-)

Ája ze Sportex partyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě