Antifog - pro a proti

Není snad nic nepříjemnějšího, než když vyrazíte do bazénu, skočíte do vody, uplavete první dva bazény a nic nevidíte. Následuje neustálé máčení brejliček a neskutečná frustrace po celou dobu tréninku. Řešení existují dvě - nové plavecké brýle nebo antifog spreje.

Nové plavecké brýle jsou sice krásná věc, ale pokud opravdu plavete znamená to co půl roku a méně nové brýle, což z ekonomického pohledu už tak lákavě nevypadá. Navíc pokud máte oblíbené brýle, které vám sedí je zcela pochopitelné, že je nechcete měnit. 
 
Za nás je řešením antifog sprej! 

 

 

Všechny plavecké brýle, které najdete u nás na e-shopu mají antifogovou vrstvu - neboli protimlživý filtr. Ten samozřejmě používáním postupně slábne. Proto na vnitřní stranu sklíček nesaháme a po každém plavání brejličky opláchneme vodou a necháme oschnout. V žádném případě nevysušujeme ručníkem ani kapesníčky. 
 

 

Antifogové spreje jsou vhodné pro všechny typy brýlí. A jejich aplikace je opravdu jednoduchá. U většiny sprejů jako je např. tento od Mad Wave  přípravek stačí nastříkat přímo na vnitřní stranu brýlí, rovnoměrně rozlít a nechat zaschnout. Potom očnice vypláchněte vlažnou vodou. U některých sprejů není potřeba po aplikaci brýle oplachovat. Takovým je Arena Antifog Spray Swim - vzhledem k tomu, že je tento sprej vybaven novou revoluční technologií, není nutné brýle vyplachovat nebo čekat až zaschne. 
U ostatních sprejů je vhodné pokud alespoň 2-3h necháte sprej zaschnout. Nejlépe však přes noc. 
 

 

Chybu při výběru určitě neuděláte ať už si pořídíte jakýkoliv sprej


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě