Arena, Speedo a Emme

Všechny významné plavecké značky na jenom místě :-)

Již od roku 2009 jsme prodávali pouze jedinou plaveckou značku Emme. Plavání jsme nevěnovali vysokou pozornost, ale až nyní se vše mění. Zkvalitňování služeb a prodeje vůbec nás osvítilo a dohnalo nás díky vysoké plavecké poptávce ke spolupráci se značkami Speedo a Arena.

 

Ke stručnosti o značkách Emme, Speedo a Arena

 

  Arena Water Instinct

Plavecká značka Arena patří k asi nejoblíbenějším značkám vůbec. Nejen ve světě je Arena populární, ale i u nás, kde kupříkladu sponzoruje "Český plavecký svaz sportů". Z naší strany má Arena určitou přidanou hodnotu. Kupujete-li si plavecké brýle, dostanete k tomu dobře vypadající obal s odvětráváním proti vlhkosti. Součástí některých brýlí dostanete až 4 výměnné nosníky, což považujeme za veliké plus. Například na top model plavecké brýle Arena Cobra jsme se opravdu těšili. V malé úhledné krabičce přišly do dílu rozložené plavecké brýle a byla opravdu radost si je složit :-).

 

  S Bohem a s Emme to jde lépe

Značka Emme je u nás již od roku 1998 založená panem Mičánkem a je ryze českou značkou. Pravdou je, že většina produkce je z Číny a podobných zemí, ale kdo tam dnes nevyrábí? Vyrábí téměř vše, co je na plavání potřeba. Od plaveckých brýlí po pomůcky, plavky až čepičky. Emme skvěle doplňuje díru na poli levnějších plaveckých potřeb a to opravdu s dostačující kvalitou. Jako top model doporučujeme plavecké brýle Emme Sydney jež se dělají v zrcadlovém, červeném a modrém provedení. Brýle máte již složené s možností výměny ze 2 nosních dílců. Celkem jich tedy máte 3. Plastový obal s vodotěsným uzávěrem. Co více si přát? :-)

 

  Speedo

S touto značkou máme spolupráci čerstvou a ještě čekáme na dodání. O značce Speedo se pokusím rozepsat příště. Snad jsem alespoň nastínil, co si o těchto značkách team Sportex.cz myslí. :-)Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě