Ať všichni vědí, že patříte k sobě!

Máte svou druhou polovičku tuze rádi a chtěli byste, aby to bylo u vody jasně znát? Pak není nic snadnějšího než si pořídit plavky, jimiž to dáte najevo! Vyberte si proto svého favorita a vyražte k vodě spolu. ;-)

Funky Trunks Wing Attack Trunks + Funkita Wing Attack Single Strap

Začeneme žhavou novinkou, která nám nedávno připlavala přímo na sklad. Jsou jí plavky značky Funkita a Funky Trunks s motivem Wing Attack. K dipozici je máme pro ženy v jednodílném provedení, mužům jsou pak určeny ve střihu trunk.

Funkita Night Swim

A z novinek to není všechno. Opět tu máme další kousky od Australanů. Ty tentokrát zdobí motivy s názvem Night Swim. Ženy si vyberou mezi jednodílným či dvoudílným modelem, muže pak potěší možnost vybrat si ze střihu trunk nebo jammer.


Jaked Rock and roll Phoenix
 + Jaked Rock and Roll Man Trunk

Dámskými plavkami Jaked Rock and Roll Phoenix v kombinaci s pánskými plavkami Jaked Rock and Roll střihu trunk svému okolí jasně ukážete, že vám to spolu perfektně klape a že se vám líbí stejně kvalitní věci. Originálním vzorem totiž výjimečnost těchto plavek nekončí. Zaujmou rovněž odolným materiálem, z něhož jsou vyrobeny, takže vám i dlouho vydrží.   

Speedo Boom Funk

Ani světoznámá značka Speedo nezaostavá. Vybavit se můžte plavkami s motivy Boom Funk. Pánové si mohou zvolit Jammery, dámy si mají na výběr mezi plavkami jednodílnými i dvoudílnými.

Speedo Placement Aquashort + Speedo Groove Glow Placement Powerback

Ještě chviličku se zdržíme u Speeda. Jak dámské, tak i ty pánské plavky z nadpisu zdobí motivy blesků, které přitáhnou zraky nejednoho obdivovatele. Jsou navíc vyrobeny z materiálu Endurance+, který se postará o to, že i když se budete chtít ukazovat na bazénu, každý den, tyto plavky to vydrží.

Arena Spider

Preferujete-li střídmější vzory a méně barev, neměly by vašim zrakům uniknout plavky značky Arena. Konkrétně jde o kousky pro pány Arena Spider jammer, aquashort nebo brief a pro dámy Arena Spider Booster.

Arena Microcarbonite One Piece + Arena Microcarbonite Short

A s Arenou stále ještě nekončíme. Na skladě totiž pro páry čekají ještě skvělé dámské jednodílné plavky Arena Microcarbonite, které najdete i v pánské variantě střihu aquashort.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě