Back to school back to pool

Školní rok už klepe na dveře a s ním i začátek plaveckých kurzů. Nejenom že dětem chybí pastelky v penále, ale taky dost pravděpodobně vyrostli z plavek a ty skvělý plavecký brejličky zůstali zapomenutý v pokoji na dovolené. Co všechno tedy malý plavec na další rok potřebuje?

Plavky pro malé plavkyně

I když na letní opalování jsou dvojdílné plavky určitě lepší, v bazénu se malým plavkyním poplave líp v plavkách jednodílných. Na trhu jsou v mnoha barvách, potiscích a střizích, takže si zaručeně vybere každý.

Nabízí je nespočet značek, jako třeba Speedo, Arena nebo Funkita.

Něco pro juniorské plavce

I mnoho modelů plavek pro chlapce se pyšní jedinečným vzhledem. Na výběr při tom chlapci mají hned z několika střihů – brief bez nohaviček, aquashort s krátkými nohavičkami do půli stehen, ale i střih jammer s dlouhými nohavičkami.

Krásné jsou pro chlapce nejen plavky značky Speedo, ale i Funky TrunksAqua Sphere nebo Arena.

 

Dětské brýle

Dětské brýle padnou na dětský obličej, kterému se skvěle přizpůsobí. Dětem tak nenateče voda do očí, takže si vaši potomci plavání a vodní radovánky naprosto dokonale užijí.

Vynikající jsou brýle Speedo RiftFutura BiofuseAqua Sphere Seal Kid a Swimaholic Danube.

Stylové čepičky

Chcete-li ochránit vlásky svých dětí před působením chlóru a předejít tomu, aby dětem při plavání padaly vlasy do očí, není nic lepšího než jim pořídit plaveckou čepičku. A že nošení dětské čepičky nemusí být žádná nuda, to dokazují výrobci jako TyrBornToSwim, Swimaholic nebo Finis.

 

A to není všechno...

Mnohým lidem, dětem, rovněž vadí, když jim zateče voda do uší, které pak zaléhají, nebo do nosu.I pro tento problém máme řešení. Jsou jím špunty do uší skřipce na nos.

Po plavání je třeba se pořádně vysušit, proto by školákům neměl ve výbavě chybět ani rychleschnoucí ručník. Ty totiž skvěle sají vodu, jsou prostorově nenáročné a jak pojmenování ručníků napovídá, rychle schnou.

V neposlední řadě je pak skvělým pomocníkem takový plavecký batoh či meshbag. Oba dva pojmou spousty plaveckých pomůcek a jsou uzpůsobené mokrým věcem spoustou drobných dírek v látce.

Vyrábí je třeba Tyr, Speedo, Arena či Funkita.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě