Batman kolekce od Areny

Máte rádi superhrdiny? A co byste řekli na novou Batman kolekci od Areny? Nechte se inspirovat zajímavou kolekcí, která ve vodě i mimo ní zaujme.

Nejen plavky Batman

To, že máme novou kolekci Superhero, jsme se vám lehce zmínili již zde v minulém článku. Dnes si povíme více o Batman kolekci, kterou vydala speciálně společnost Arena. Natočili jsme pro vás i nové tématické video, tak se můžete těšit a přemýšlet, jak by vám asi slušel Batman motiv nejen na plavkách.
 

 

Pánské a dámské plavky

Pro pány i kluky plavce máme připraveny plavky typu aquashorts. Plavky jsou vyrobené z materiálu MaxFit, takže je odolný proti chlóru po dobu 240 hodin, hodí se tedy hlavně pro občasné nebo rekreační plavce. Ideálně na trénink maximálně 2x v týdnu. Díky materiálu MaxFit a Lycra® výborně sedí na těle. Je měkký a elastický.
 
Dámy potěší sportovní jednodílné plavky s klasickými vykrojenými zády a tenkými ramínky. Materiál je stejný, jako u pánských plavek. Vzhledem k elasticitě materiálu mají plavky i zeštíhlující efekt, a na každé ženě vypadají úžasně.
 
      
 

Batman doplňky a pomůcky

K základnímu vybavení plavce - což jsou plavky, pro vás máme i další vychytané věci, jako je plavecká čepice, plavecká deska a vak na věci. Když si pořídíte takový komplet, tak získáte zajímavé a stylové "kombo". Značková vyladěnost vždy působí dobře, tak proč si ji nedopřát i na bazénu, nebo kdekoliv u vody?

 

Plavecká čepice je ze silikonu a má jednotnou velikost. Plavecká deska, která slouží hlavně k posílení nohou má otvory pro lepší držení, a jako praktický doplněk slouží vak na věci, který má dva popruhy, kterými si můžete zároveň vak utáhnout neboli zavřít. Nechte se inspirovat plavkami této kolekce a vylétněte s novou kolekcí do světa!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě