Březnové novinky od Speeda

I značka Speedo uvedla v březnu své novinky, a my vám tak přinášíme v dnešním článku jejich výběr. Kromě nových plavek z různých materiálů a rozličnými motivy naleznete také v novinkách například hračky do vody pro nejmenší.

Březnové novinky Speedo

Další nové produkty na sebe nenechali dlouho čekat a je můžete nalézt v naší nabídce. Vzhledem k tomu, že se jedná o další velkou "nálož", tak jsme pro vás vybrali zajímavé tipy, které nás nejvíce zaujaly.  

ReflectWave Flex 2-in-1 jsou inovativní pánské plavky, které kombinují dva oblíbené pánské střihy - jammers a šortky. Obléknete se do jammeru, které vám padnou na tělo a zároveň se budete cítit pohodlně v šortkách. Plavky jsou vyrobené z recyklovaného polyesteru, proto jsou šetrnější k přírodě. Plavky Mirror Glare typu brief jsou z extra odolného materiálu Endurance+, vstřebávají málo vody a rychle schnou. Ideální volba pro závodníky, ale i kondiční plavce, kteří rádi nosí tento typ plavek.

 

„Šmrncovní“ plavky Fit Laneback (nejen) opticky zeštíhlí vaši postavu a dodají vám potřebnou sebedůvěru na bazénu nebo v aqua centrech. Mají všitou podprsenku, ale nemají podšívku, takže rychleji schnou. Odolný materiál Endurance 10 si zachová tvar i při intenzívním používání. Podobně, jako další dámské plavky Mirror Glow, které jsou vyrobeny ze stejného materiálu neuniknou žádnému oku. Jejich mystický motiv je velice poutavý. Navíc jsou velice pohodlné na tělo a neztrácí svoje barvy.

 

Určitě nesmíme zapomenout na nové dívčí - juniorské závodní plavky, které přichází s novými barvami ve velikostech od 24 do 34. Dopřejte slečnám zazářit na bloku v krásných a kvalitních plavkách, které dlouho vydrží díky použitému materiálu Endurance+. Pokud hledáte plavky, které nesají moc vodu, rychle schnou a jsou odolné, tak jste je právě našli! Plavky jsou schválené a certifikované mezinárodní plaveckou federací FINA. Splňují všechny mezinárodní standardy.

 

Speedo myslí i na nejmenší plaváčky, a i pro ně nachystala pár novinek. Seznamovat se s vodou a plaváním je důležité už od ranného věku. Proč nepoužít "hračky" aby se pro dítě stalo vodní prostřední zábavou? Spiderman Skim je věcička, se kterou se děti rozhodně nebudou nudit a naučí se i plavat pod vodou. Podobně tak se Sea Squad Dive Rings, které plní stejnou funkci, ale jiným zábavným způsobem.

 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě