Výměna a vrácení do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Co ještě můžu potřebovat?

Co ještě můžu potřebovat?

Co se ještě hodí na nohejbal.

Pokud chcete hrát nohejbal, neobejdete se bez nutného nohejbalového vybavení. Pro začátek vám bude stačit základní a levnější vybavení. Jestliže však budete pořádat turnaje nebo se zúčastníte soutěží, nároky na vybavení už budou vyšší a je třeba počítat s tím nejlepším a nejkvalitnějším vybavením splňujícím určitý standard.

 

Nohejbalové míče

Nohejbalové sítě

Nohejbalová obuv

Ostatní nohebalové vybavení

Pokud míč, síť a nohejbalovou obuv máte, ještě vám zbývá pořídit si nějaké pohodlné oblečení. Budete-li hrát zápas či turnaj, pravidla nařizují jednotný úbor zřetelně očíslovaný od 1 do 99. Za přijatelné oblečení se bere tričko, trenýrky či tepláková souprava. Všechno oblečení by mělo být pohodlné a mělo by zaručovat dostatek pohyblivosti. Ve vysokých soutěžích jsou často vidět jednotné dresy s nápisy a logy sponzorů. Pro rekreační hru můžete hrát v čemkoli, co vám bude pohodlné.

Jako další nohejbalové vybavení nebo nohejbalové doplňky můžeme zmínit zdravotní pomůcky, například nákolenky nebo bandáže. Pro potřeby turnajů jsou praktickými pomocníky počitadla skóre, tašky na míče, pumpičky a tlakoměry. Nedoporučuje se hrát v brýlích a používat při hře předměty, které by mohly ohrozit jak spoluhráče, tak protihráče.

 Odlehčený nohejbalový míč Gala BN 5032 SOdlehčený nohejbalový míč Gala BN 5032 S
999 Kč
Odešleme do 5 pracovních dnů

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě