Co se dělo o víkendu v Podolí instagramovou optikou

Odpověď je jednoduchá: Konalo se tam mistrovství České republiky v plavání, kde plavci mohli plnit nominační kritéria pro účast na mistrovství Evropy, které se bude konat v Glasgow. Do největšího skotského města se tak po víkendových závodech podívá celkem 15 plavců. Podívejme se ale, jak těchto 15 plavců prožívalo své úspěchy na Instagramu.

Jan Micka splnil vypsaný čas na kraulové 400, když zvítězil výkonem 3:49,68. Ovládl však i další tratě, a tedy 800 a 1500 metrů volným způsobem. Na svém Instagramu se o svůj výkon podělil tímto příspěvkem:

I Lucie Svěcená potvrdila svou roli favoritky tím, že zvítězila na motýlové stovce časem 59,75.

Letenku do Glasgow si vyplavala i Anna Kolářová v semifinále na 100 metrů kraul, když zaplavala čas 55,49.

Na evropský šampionát se podívá také Kristýna Horská.

“Potvrzené limity na ME, osobáky, skvělé časy, mazlení s dráhou. To vše bylo letošní MČR a teď už jen hopsa hejsa do závěrečné přípravy na #Glasgow2018”, tak takhle se o svůj úspěch podělila Simona Baumrtová.

Ani Barbora Závadová se nezapomněla pochlubit se svým výsledkem. “Nationals are done w/ 4 gold, 4 silver and 1 bronze.”

K těm, kteří nemají Instagram nebo jej nemají otevřený veřejnosti, a nemohli se na něm tudíž pochlubit se svými plaveckými výsledky, patří Roman Dmytrijev, Barbora Seemanová a nový objev Anika Apostalonová – rodilá Američanka, která má české občanství teprve pár měsíců. Ta se v Podolí představila tím, že dokázala na kraulové stovce překonat český rekord výkonem 54,28.

Ještě před mistrovstvím v Podolí se pak v květnu do Glasgow kvalifikoval Filip Chrápavý, Petra Chocová, Jan Čejka, Petr Novák, Tomáš Franta a Jan Šefl.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě