Další nálož novinek od Areny!

Jak už nadpis napovídá, sklad se nám topí pod záplavou novinek od Areny. A nejde jen o hezké plavky pro dámy, pány i juniory, mezi novinkami najdete i pěknou sportovní tašku, pantofle, plavecké brýle, ale i antifogový sprej. Tak nečekejte a zamiřte na naši nabídku, než vám ji nějaký nedočkavec vyfoukne. ;-)

Co si na nás tedy pro tentokrát Arena připravila?

Jednodílné kousky pro ženy

Plavky Plumage, ty si prostě zamilujete. Jejich neotřelý vzor totiž ozdobí tělo nejedné plavkyně, která chodí příležitostně nebo rekreačně plavat. Díky materiálu MaxFit plavky vydrží po dobu 240 hodin a odolají působení chlóru.

Ani model Kate nezůstává svým vzhledem pozadu. Oproti prvnímu modelu však tyto plavky uvítají v šatníku ženy, které nejsou se svou figurou zcela spokojeny. Plavky se totiž řadí do zeštíhlující rodiny BodyLift. Speciální zeštíhlující síťovina v oblasti břicha zpevňuje a modeluje křivky, díky čemuž se budete cítit pohodlně a uvolněně.


Dvoudílné novinky

Plavkyně, které chtějí vystoupit z řady, se mohou pochlubit vrchním dílem plavek Crop Think. Ty disponují moderním střihem ke krku, přičemž na zádech je zavážete pomocí tkaničky. K tomuto hornímu dílu se výborně hodí i spodní díl Arena Unique Brief Multicolor.

Ve dvoudílném kompletu pak u nás najdete model Phantom z materiálu MaxLife, který se chlubí svou extra odolností proti chlóru a UV záření. Díky tomu je můžete využívat klidně i každý den.

Jammery pro pány

Pro každodenní tréniky se hodí i pánské jammery Arena Resistor, jež zdobí nepřehlédnutelný nápis Arena na straně. Ze stejného materiálu MaxLife je i modrá varianta plavek Spider, která se tak díky vysoké odolnosti rovněž hodí pro každodenní využití.

Plavky pro zamilované páry

Chcete vyrazit na bazén ve dvou? No, tak to dejte patřičně najevo, že k sobě patříte. Jak? Přeci plavkami. Pro páry se skvěle hodí modely Sprite v jednodílném provedení pro ženy nebo pro muže ve střihu aquashort. Ty využijete při občasném plavání, neboť s tkaninou MaxFit přežijí 240hodinovou zátěž.

Dalším modelem pro páry by mohly být plavky Glitch se zajímavými abstraktními motivy. Opět je pro dámy máme v jednodílném provedení, pro pány ve střihu jammer nebo aquashort. Dámský i pánský model je z materiálu MaxLife, takže se můžete těšit na dlouhou výdrž i při každodenním používání.   

Plavky pro mladé plavce

Ani na juniory se zapomnělo. Pro slečny jsou tu připraveny krásné plavky s tenkými ramínky G Log pro každodenní využití, pro chlapce pak známý model Spider v modré barvě.

Cobra Ultra Mirror v modré

Brýle Cobra Ultra Mirror, dokonale hydrodynamický model pro závodní plavce, už nějakou dobu máme v zelené barvě. Nyní k nám připlavaly i v barvě modré. Takže pokud vám zelená není po chuti, vyberte si modrou. ;-) A aby se vám brýle nemlžily, nezapomeňte o ně pečovat antifogovým sprejem od Areny.

Kam to všechno složit?

Přeci do skvělé tašky Spiky 2 s kapacitou 32 litrů, kam se všechno naprosto bez problémů vejde. Taška je navíc z prodyšného materiálu, takže se hodí i pro přenašení mokrých plaveckých potřeb.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě