Dámské brýle brýle Speedo Aquapure female. Skvost mezi dámskými brýlemi!

Dalším testem prošly dámské brýle Speedo Aquapure, které si vedly naprosto výborně. Co je jejich hlavní výhoda? 

Recenze na plavecké brýle Speedo Aquapure female mirror

Jestli mohu ženám doporučit kvalitní plavecké brýle, tak s klidným svědomím to budou Speedo Aquapure female. Dělají se v mirrorové nebo barevné úpravě. Co mě na nich tak zaujalo? Především to, že perfektně sednout. Brýle jsem nasadila a ani jsem nemusela přetahovat přes hlavu, pásek a brýle sedly jako ulité. Ne nadarmo je výrobce vychvaluje s technologií IQFit
 
Nejen tedy, že skvěle padly, ale navíc byly i pohodlné. Po hodině plavání jsem měla otlaky na obličeji minimální a ještě po chvilce zmizely úplně. Brýle se také dají nastavit. V balení jsou výměnné nosníky, takže očnice jde dát blíže nebo dále od sebe, podle toho jak drobný máte obličej. Výměna je snadná, nebojte se trochu za nosníky zatáhnout do stran, vyskočí samy a nacvaknutí nových je také lehké.
 
Výměnné nosníku u brýlí Speedo Aquapure female mirror
 
 
Jediná nevýhoda u těchto brýlí byla v tom, že je v nich hůře vidět do stran. Jsou totiž lehce vystouplé a periferní vidění je tedy zhoršené. Další, ale malé minus je v tom, že zrcadlové očnice jsou horší na údržbu. Tedy je na nich vidět každý škrábanec. K brýlím je sice přibalen sáček pro šetrné přenášení, ale dávejte si stejně pozor, kam brýle pokládáte. Nicméně barva skel je ideální jak do vnitřního bazénu, tak do volné vody nebo venkovního bazénu. 
 
Sáček pro šetrné přenášení brýlí
 
 
Nastavení pásku je také jednoduché. Nikde nepřekážejí volné konce, ale dokážu si představit, že by mohlo nastavení pásku u spon časem prokluzovat a brýle by se mohly samovolně povolovat. Nicméně to je pouze domněnka, která se zatím nepotvrdila. 
 
 
 
Celkové hodnocení vidím určitě kladně. Brýle jsou nastavitelné, takže musí sednout snad všem. Velká kvalita a komfort. Určitě doporučuji pro náročné plavkyně, které chtějí kvalitu a pohodlí při tréninku. 
 
 
Za Team Sportex.cz
 
Lucka


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě