Den otců na obzoru!

I když se to u nás mnoho neví a neslaví, na neděli, 17. června, připadá Den otců. Pokud tedy máte v rodině otce – plavce, není nic lepšího, než mu pořídit něco na plavání. :-)

Takže čím tedy otce překvapit? Můžete začít plavkami. Preferují-li tatínkové spíše decentní vzory bez hýřivých barev, možná je potěší plavky značky Aqua Sphere. Byť se to může zdát nepravděpodobné, i zančka Funky Trunks má ve svém repertoáru decentní modely Still Red, Still Black nebo Still Speed. Zapomenout nesmíme ani na modely od Michael Phelpse s názvem Solid. Jo, a abychom nezapomněli, i Speedo má některé velmi decentní modely.   

Nebo přeci jen tatínek patří mezi extravagantní milovníky pestrých barviček? Tak to je Funky Trunks sázka na jistotu. Některé modely od TYRu také vypadají neodolatelně a to nemluvíme o modelech od Michaela Phelpse.

Potřeboval by tatinek nějaké pěkné a pohodlné plavky na dovolenou k moři? Plavecké šortky značky Speedo jsou právě takové. No jen pohleďte na modely Dream Fuse, Elemental Fusion, Vintage, Alpha Fusion nebo Lane.  

Jo, a na hlavu se hodí čepička. Aspoň tedy do bazénu, aby se vlasy nepoškozovaly chlórem. Cena na nejstylovější čepičky putuje opět do rukou Funky Trunks. Skvělými čepičkami se ale může pochlubit i Mad Wave a Jaked.

A aby se měl tatínek jak osušit, nezapomeňte ho vybavit zajímavým ručníkem.

Má váš tatínek rád elektronické vychytávky a rád sleduje svůj plavecký pokrok? Tak to jsou pro něj jako dělané hodinky Finis SWIMSENSE™ Live. Aby mu bylo plavání příjemnější a lépe mu to utíkalo, může si poslechnout svou oblíbenou hudbu díky MP3 přehrávači Mad Wave Aquatone nebo Finis Duo.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě