Dvoudílné plavky nemusí být bikiny!

Venku svítí sluníčko, ideální příležitost vyrazit na venkovní bazén a při plavání se opálit! Ale kdo by chtěl mít bříško zakryté jednodílnými plavkami? A plavat v bikinách, které se rozvazují a pořád někam padají? Nesmysl! Máme štěstí, že dvoudílné plavky mohou mít i sportovní střih a ještě být krásně barevné a sexy! Podívejte :-)


 

Funkita si jede v barvičkách!

Pokud rády přitahujete pozornost, určitě sáhněte po plavkách od Funkity. Tato australská značka je proslulá svými pestrobarevnými až bláznivými vzory a nikdy nezklame. Co model to originál!  

Všechny plavky mají sportovní střih, podprsenka tedy nabízí potřebnou oporu, plavky nikam nepadají a krásně drží. Navíc mají sportovní záda, ramínka jsou většinou do kříže, proto plavky poskytují maximální svobodu pohybu při všech plaveckých způsobech. U plavek od Funkity můžete u některých modelů najít velmi atraktivní křížení ramínek, co říkáte třeba na záda plavek Stacked Up?

Většina plavek pak má klasická ramínka do kříže, která jsou velmi jednoduchá, nepletou se a umožňují neomezenou práci ramen a paží, proto si plavání s nimi opravdu užijí i sportovní plavkyně. Po sportu však přímo v plavkách můžete klidně rovnou na pláž, protože jejich vzory opravdu zaujmou! Mrkněte například na Funkita Colour Cubes, ty se na prosluněné pláži budou vyjímat!Speedo podporuje ekologii

Značka Speedo nedávno přišla s řadou H2O Active, kterou stále rozšiřuje. Čím je specifická? Plavky v této řadě jsou vyrobené z unikátního materiálu POWERFLEX ECO,  kdy celých 78 % tohoto materiálu tvoří vlákno econyl. Jeho původ bychom našli ve starých rybářských sítích a plastech, které leží nevyužité v oceánu. Speedo tedy zavádí recyklaci a eco-friendly přístup i do plavkového průmyslu. 

Samozřejmě nezapomíná na krásný design. Už dříve jsme představovali plavky Speedo Luna Vision★, které jsou nesmírně sexy a díky svému kvalitnímu materiálu tak i dlouho vydrží!

Letošní novinkou jsou kousky řady H2O Active Fizz, které lze využít jak na plavání, tak na cvičení. V nabídce máme dva druhy horních a dva druhy spodních dílů, které prodáváme samostatně. Je tedy jen na vás, jak si tyto krasavce nakombinujete ;-) 

Hydra Fizz Crop Top Ultra Fizz Crop Top

Hydra Fizz BriefHydra Fizz Sport Short

Dámy, je zkrátka z čeho vybírat, protože nabídka krásných dvoudílných plavek je široká! 

Vyberte si ty pravé a hurá na venkovní bazény!

Ať to plave!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě