Funkita & Funky Trunks, aneb hitparáda barev skladem!

Hurá! Právě jsme naskladnili hromadu novinek od Funkity a Funky Trunks. A Australané opět nezklamali! Barvy a vzory jsou jedna báseň, sami nevíme, které plavky jsou hezčí. Skvělým doplňkem jsou pak jejich čepičky s obrázky a vtipnými hláškami. Tak honem, pojďme na tu nádheru mrknout! :-)


Funkita dopřává dámám opálení

Funkita má opravdu pestrou paletu vzorů a barev a tu vnukla i dvoudílným plavkám. Dámy, které se chtějí v létě opálit, ale přitom si zaplavat ve sportovních plavkách, mají jejími plavkami splněna obě tato přání zároveň. Podprsenky dvoudílných plavek mají sportovní střihy, nabízí podporu a zároveň poskytují svobodu pohybu. Jsou tak skvělé, že je nebudete chtít sundat! Můžete je tedy použít třeba i na beach volejbal či při projížďce na in-line bruslích, zkrátka jejich použití se meze nekladou.

Mrkněte na duhové ♦ Crystal Wave ♦ nebo ďábelsky přitažlivé ♦ Diamond Devil ♦    

Funkita v jednom kuse

Originální vzory najdeme také u jednodílných plavek, kterým zůstaly navíc známé originální střihy. Širší ramínka, úzká ramínka nebo přitažlivý criss cross střih zad, stačí si vybrat. A k tomu pro Funkitu typické pestré barvy a netradiční vzory, kterými na bazénu rozhodně zaujmete.

Koukněte na nádherné ♦ Diamond Devil ♦ nebo pestrobarevné ♦ Basket Case ♦ s originálními zády.

    

Funky Trunks aneb barvičky i pro pány

Ani na pány se nezapomnělo, proto i oni mohou na pláži či u bazénu oslňovat atraktivními střihy i neotřelými vzory. Na pláž či plovárnu se skvěle hodí plavky střihu trunks s velmi minimalistickými nohavičkami, zatímco na bazén sportovní plavci využijí spíše plavky střihu jammer. 

Mrkněte na postavu podtrhující ♦ Water Warrior ♦ nebo na sportovní ♦Trunk Team ♦

       

Doplňky jsou důležité!

Nejen plavkami můžete na bazénu zaujmout! Z vody často vykukuje pouze hlava, pojďte na ni nasadit originální a vtipnou čepičku.

Z barviček a motivů si jistě vyberou dámy i pánové

     

A do čeho to všechno dát?

Funkita i Funky Trunks se vytáhli s novými plaveckými batohy. Ty jsou nejen v krásném designu, ale hlavně mají spousty praktických kapsiček, díky kterým oddělíte mokré věci od suchých, brýle ochráníte od škrábanců a svačina vám zůstane čerstvá v izolované kapse. 

Něžný design pro dámy a moderní barvy pro pány

 

A to rozhodně není všechno! Mrkněte do sekce Novinky a prohlédněte si celou nabídku Funkity i Funky Trunks

Věříme, že vás tihle Australané svou přehlídkou dostanou!

Ať to plave!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě