Gala vrací úder

Nový volejbalový míč Gala Pro-line BV 5591 S již brzy v prodeji !!

Jak je již pro některé známo tak ve světě volejbalových míčů se dějí poslední dobou pozoruhodné věci. Nejdříve přišla Mikasa se svou revoluční novinkou osmipanelové technologie v Mikase MVA200 a poté Molten s podobnou technologií. Ve světě tento model získal takový ohlas, že Mikasa nenechala konkurenci spát. Jako největší volejbalový specializovaný obchod jsme pro Vás zjistili pár zajímavostí ohledně chystání novinky od tuzemského výrobce Gala.

Novinka? Pro některé ano pro některé ne. Gala je na konci vývoje a je ve fázi testování nového volejbalového míče. O čem je řeč? O nové vlajkové lodi Gala Pro-line BV 5591 S nahrazující stávající úspěšný model Gala Pro-line BV 5091 S. Bohužel se nám nepodařilo ukořistit nový model Galy Pro-line BV 5591 S abychom ho mohli otestovat, ale i tak jsme měli možnost udělat menší rozhovor s extraligovým hráčem Martinem Šrámkem z Brownhouse volleyball Kladno, který se s námi rád podělil o své zkušenosti s novou Galovkou.

Martine jistě jste již dostali nové Galovky na testování, jaké jsou tvé první dojmy? Nový balon Gala Pro-line BV 5591 S se vcelku povedl. Již tradičně si drží českou trikoloru červeno-bílo-modrou z předchozího modelu. Materiál je syntetický se speciální matnou úpravou oproti lesklé Mikase. Zdá se mi lehčí než předchozí model. Galovka je výborně vyvážená, na dotek velmi příjemná s tendencí rychle padat. Takže, když se ti zdá že míč letí do autu není to tak vždy pravdou. Cílem vývoje nového míče je přizpůsobit se modernímu stylu hry, míč je o něco línější než předchozí model a tím se docílila delší výměna a zajímavější tak podívaná pro diváky. Nová Gala se dobře přijímá a velmi přesně nahrává. Bohužel s čím se nepoprala ani Mikasa tak má stejný problém i Gala Proline BV5591S a to, že trochu klouže.

Dobře a jaký je tedy tvůj konečný posudek? Gala udělala velký krok dopředu, líbí se mi, že Gala nespí na vavřínech a snaží se dohánět nejnovější trendy. Nová Gala Pro line BV 5591 S se má rozhodně čím pochlubit.

Martine já ti moc děkuji za rozhovor a přejme ti mnoho herních úspěchů.

Odhadovaná cena se bude pohybovat kolem 1200,- . Již v prodeji více zde.Gala Pro-line BV 5595 S
Gala Pro-line BV 5595 S
1 819 Kč
Skladem

Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě