Jak pro vás vybíráme ty nejúžasnější plavky?

Ať už přijdete přímo do prodejny nebo vplujete do našeho e-shopu, čeká na vás opravdu velké množství plavek. Někdy je až obtížné vybrat si ty pravé! Ještě aby ne, jedny jsou hezčí než druhé a obstojně si konkurují jak kvalitou, tak moderními designy. Jak to děláme?

 
Jelikož pro vás chceme mít širokou a rozmanitou nabídku, spolupracujeme s více dodavateli. Ti všichni nám s dostatečným předstihem nabízí nové kolekce plavek. A těch je vždy opravdu spousta! Na nás je, abychom znali vkus a přání vás, našich plavců, a dobře odhadli, co se vám bude líbit, ve kterých plavkách dosáhnete svých nejlepších výkonů a ve kterých budete dělat největší parádu na bazénu.
 
Speedo
 
Plavky Speedo jsme viděli nejen naživo, ale dokonce během módní přehlídky! Speedo totiž uspořádalo předváděcí akci pro všechny své odběratele, kde předvedlo své nejlepší kousky nadcházející kolekce. Nám už jen stačilo sedět, pološeptem chválit či kritizovat a v katalogu s novou kolekcí zaškrtávat, které plavky rozhodně obsadí věšáky v naší prodejně. 
 
 
Předváděcí akce Speedo
 
Arena
 
Arena zvolila jinou cestu a pozvala nás přímo k sobě do showroomu. Vydali jsme se tedy na prohlídku a nestačili se divit, protože jedny plavky byly hezčí než druhé, vybrat pro vás to nejlepší bude opět dřina :-) Co však bylo nejtěžší na návštěvě v Areně? Katalog s novou kolekcí, a to doslova!
 
 
Andrea Machková z Areny nám představuje nové plavky
 
 
Showroom Arena hraje všemi barvami :-)
 


Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě