Jak probíhal workshop Plavání & Triatlon

Konec května znamenal pro Sportex.cz den D. Na naší holešovické prodejně se totiž v 19:00 sešli příznivci triatlonu a plavání, aby se na našem workshopu Plavání & Triatlon nechali inspirovat a informovat o úskalích přípravy na triatlon a triatlonu samotného.

Na sportexácký workshop se o své zkušenosti přišla podělit trojice mluvčích: Ivana Felgrová, která se pohybuje ve vodě doslova celý život a zařadila se mězi mystryně v plavání v kategorii Masters. Další z účastnic byla i Jitka Rudolfová, již mnoho z nás zná jako profi triatlonistku. Vítězné vavříny si totiž přivezla z Českého poháru, je mistryní ČR a má za sebou starty i za hranicemi naší vlasti. Poslední z hostů, jež se s diváky podělila o své drahocenné zkušenosti, byla Míša Procházková. Tu můžete znát kupříkladu z našich videí na YouTube. Míša ja mladá a talentováná plavkyně a minulý rok si vyzkoušela svůj první triatlon.

Moderování celého diskuzního panelu se chopila Ančí Chytilová, jejíž hlas můžete slyšet v našich videích a párkrát jste ji na nich mohli i zahlédnout.

Na workshopu se nám sešla více než dvacítka diváků, přičemž všechny spojoval jeden zájem – triatlon. Proto se Ančí patřičně činila a svými zvídavými otázkami se vyptávala na vše okolo triatlonu. Ivana Felgrová byla se svými radami, jak vyladit techniku plavání a jak se vyhnout přetrénovaní, k nezadtavení. Jedinečnost jejích rad spočívala v tom, že se nebála vstát ze židle a některé věci i prakticky předvést. A co víc, rozhodně jí nedělalo problém aktivně zapojit i diváky.

Jitka Rudolfová neušla otázkám o tom, jak ladit závodní kondici, co Jitce funguje a hlavně, jak se jí daří kombinovat své tréninky s péčí o syna Adámka, který se zařadil mezi nejmladší účastníky workshopu.

Míša se nám z pozice plavce svěřila, jaké to je, když s triatlonem začínáte, s jakými výzvami musejí nováčci počítat a co je důležité, co na to všechno říká tělo a peněženka.

I když byl celý workshop naplánovaný na hodinu, protáhl se na hodinku a půl, to ovšem nikomu nevadilo. Celý workshop zpříjemňovala divákům možnost osvěžit se připravenými nápoji a občerstvit se pokrmy v podobě ovoce, buchet a jiných dobrot. V některých případech to pak naopak vypadalo, že by se mnozí rádi zdrželi ještě déle. Po samotném workshopu se totiž diváci nerozutekli do svých domovů, ale diskutovali mezi sebou i s organizátorkou akce, Ančí, což považujeme za signál vydařené akce a rozhodně se do budoucna můžete těšit i na další. :-)Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě