Jak vybavit malé plaváčky na léto u vody

Léto a voda, koupaliště, moře a jezera neodmyslitelně patří k sobě. Dospělým poskytují především osvěžení potřebné v horkých dnech, zatímco pro děti jsou zejména zdrojem zábavy. Abyste o vaše malé plaváčky nemuseli mít strach, poříďte jim výbavu pro první tempa a užijte si společně letní pohodu!


 

Pro těžké začátky

Děti chvíli neposedí a ve vodě jsou ve svém živlu. První plavecká tempa však vyžadují sílu a odhodlání. Abyste o vaše nejmenší nemuseli mít strach a navíc jim pomohli odbourat strach z vody a plavání si zamilovat, vybavte je oblíbenými plaveckými pásy

Nafukovacím kruhům pro děti již dochází dech, pěnové plavecké pásy totiž přináší spoustu výhod. Pás připnete dítěti přímo kolem pasu, proto nehrozí nebezpečí, že by z něj dítě vyplavalo, jak se stávalo u nafukovacích kruhů. Pás je navíc z pěnového materiálu, nelze ho tedy ani při divokých vodních hrátkách zničit tak, aby ztratil svou funkci.


 

Dítěti tímto pásem můžete pomoci s pokrokem! Jednotlivé dílky jdou snadno sundávat, proto můžete malému plaváčkovi s jeho narůstajícími plaveckými dovednostmi postupně ubírat podporu, až bude plavat zcela sám. Pásy nabízíme v délkách 85, 100 a 130 cm.

Pro ty nejmenší

Pro děti od 1 do 6 let máme pomůcku, která poskytne maximální pocit bezpečí, a to dětskou vestičku. Ta těsně obejme celé dětské tělíčko, nikde nepřekáží a díky svému vztlaku nadnáší. V případech velkého strachu z vody lze vestičku kombinovat s plaveckým pásem nebo rukávky a potopení malému plaváčkovi opravdu nehrozí. 

 

Klasika - nadnášecí rukávky

Kdo by je neznal, dětské rukávky jsou skvělým pomocníkem. Kromě klasických nafukovacích nabízíme i rukávky z pěnových materiálů. Těm nehrozí prodření či protržení při vodní zábavě a navíc jsou menších rozměrů, a tedy pohodlnější. 

Abych tě lépe viděla!

Pokud se vydáte s dětmi k moři, určitě jim do kufříků příbalte brejličky. Dětské brýle jsou vyráběné tak, aby byly pohodlné, děti si je dokázaly nasadit samy a aby díky nim měly maximální rozhled! Příkladem jsou třeba Aqua Sphere Seal Kid nebo Speedo Rift Junior

     
 

Z vody rovnou do tepla a sucha

Děti by ve vodě nejraději vydržely celý den. Vůbec je nezajímá, že mají fialové rty a husí kůži. V tomto případě musí zasáhnout rodiče a malého vodního nadšence z vody vytáhnout. Pak se skvěle hodí sportovní rychleschnoucí ručníky, ale malí plavci jistě více ocení pohodlná ponča, která je osuší a zahřejí. 

Dále můžete děti vybavit nejrůznějšími hračkami, ať už různými nafukovačkami nebo třeba vodními nudlemi s rozmanitým využitím. Hlavně mějte dovádějící děti stále na očích a užijte si léto!

 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě