Jak vybrat neopren

A je to tady! Začalo období, kdy se začínáme shánět po neoprenových oblecích a doplňcích. My jsme na vás a vaše potřeby samozřejmě připraveni. Pojďme si představit nějaké zástupce kvalitních neoprenů a zjistěte, jak vybrat správný neopren.

Modely neoprenových obleků

O tom, co je neopren jsme už psali v jiném článku. Dnes si trochu osvěžíme informace a zaměříme se na konkrétní modely, a jak si vybrat neopren. U nás můžete vybírat ze značek: Speedo, Tyr, Aqua Sphere a 2XU. Záleží, k čemu neoprenový oblek potřebujete. Naše neoprenové obleky jsou vhodné pro různé vodní sporty, zejména pro triatlon, plavání na otevřené vodě, k surfingu, vodáctví a dalším sportům. Plavecké neopreny jsou do 5 mm tloušťky.

Špičkový model pro muže od Speeda je Mens Elite Fullsuit Wetsuit. Neopren pro závodníky a zkušené triatlonisty, ale i pro každého, kdo vyžaduje to nejlepší. Je vyroben z kvalitní gumy Yamamoto Y40 a tloušťka neoprenu se liší na různých místech neoprenu. Poskytne vám velikou svobodu v pohybu i s dlouhými rukávy a nohavicemi. Díky stabilizátoru středu těla, který je integrovaný v obleku, minimalizuje odpor vody a pomůže lehce držet správnou polohu těla. Samozřejmě je i v dámském provedení.

Neopren Speedo Mens Elite  Neopren Speedo Women Elite

Další neopren je model od Tyru, vhodný pro začátečníky, Hurricane Wetsuit Cat 1 v pánském provedení. Velice odolný a skvěle udržuje teplo. Neopren má vztlakové panely a zóny, které zajišťují skvělou pohyblivost. Oblek je pohodlný, velice dobře obepne celé tělo a zpevní ho. Stejně spolehnout se můžete i dámský model ve vyšší třídě. Vylepšete svoje výkony na otevřené vodě s novým oblekem, který je odolný proti oděru a opotřebení.

Neopren Tyr Hurricane Wetsuit Dámský neopren Tyr Hurricane cat 3

Projděte si v klidu naši nabídku neoprenů a vyberte si ten ten správný pro Vás. U nás nalezne neopren každý, a to i děti.

V našem videu se dozvíte další tipy na plavání v neoprenu přímo od manažerky pro Speedo ČR Báry a v druhé části se můžete těšit na zkušenosti plavců s neoprenovými obleky při závodech.

Pamatujte, že ještě není pozdě se připravit na nějaké závody. Například Poděbradský triatlon. Tak si pořiďte vhodný neoprenový oblek, trénujte a plavejte. Nejste v tom sami! Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě