Jako první představujeme Adidas Energy Boost volley

Firma Adidas se výrobě volejbalových bot věnuje již řadu let. Nyní přichází na trh s novinkou pro rok 2014 - Adidas Energy Boost volley. Rozhodli jsme se pro Vás tyto boty vyzkoušet a zjistit, jak obstojí v porovnání s konkurenčními botami Mizuno a Asics. 

Adidas jde do volejbalových bot s novou technologií Boost!

Firma Adidas se výrobě volejbalových bot již nějakou dobu věnuje, avšak stojí pořád tak trochu v ústraní velkých značek jakými jsou Mizuno a Asics i přesto, že si rozhodně zaslouží větší pozornost. V letošním roce 2014 Adidas přichází s novinkou využití technologie, kterou známe z běžeckých bot. Spojení to není nikterak nepřekvapivé, ač se to tak může na první pohled zdát. Pojďme se tedy podívat, co pro nás vývojáři z Adidasu připravili, stojí to za to.

Adidas překvapil svým pohodlím a měkkostí

Technologii Boost najdeme u volejbalové obuvi pouze u jednoho modelu a to Adidas Energy Boost. Tato technologie je v podstatě podešev ze speciální pěny, která tlumí dopady a zároveň zvyšuje dynamiku výskoku. Upřímně musíme říct, že jsme zpočátku byli vůči těmto botám skeptičtí, jako volejbalista jsem již několik let byl „věrný“ botám Asics. Avšak po prvním vyzkoušení si mě získaly, protože takový pocit po prvním nazutí jsem neměl ještě z žádných bot, které jsem kdy měl. Takový komfort a hlavně měkkost jsem nikde nenašel. Na patě rozhodně nejměkčí bota na trhu.

Boty Adidas skvěle obepnuly nohu jako by byly šity na míru a pěnová podešev překvapila až neuvěřitelnou pohodlností. Po pravdě i chůze v těchto botách byla skvělým zážitkem, každý krok jsem cítil, jak se energie do něj vložená vrací zpět skrz botu jako bumerang a nutí mě udělat krok další. Rázem se tak staly mými favority mezi volejbalovou obuví a to nejen kvůli pohodlí, které poskytují.

Zajímavý design a neokoukaný vzhled

Další věc, která mě oslovila je jejich neokoukanost a také jejich oranžovo-černý design. S těmito botami se rozhodně nikde neztratíte. Osobně mám pocit, že Adidas vsadil na správnou kartu a směr, kterým se vydali, je tím dobrým. Bota si jistě najde své zákazníky, kterých si myslím nebude málo. Jediným negativem, které jsem zatím nalezl je, že jsem s nimi ještě neměl možnost si zahrát.:-)

Tímto modelem mě Adidas přesvědčil, že se chce dostat na vrchol mezi Asisc a Mizuno a řekl bych, že se jim to i povede. Nabízejí totiž konečně alternativu, pokud vás stejně jako mě už „klasické“ volejbalové boty přestali bavit a přitom si chcete zachovat kvalitní a dobré obutí.

 

-> -> Mkrnout na Adidas Energy Boost volley pro více info <- <-Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě