Jaro plné barev

Po šedé zimě přichází s jarem mnoho nových barev i k nám. Přivítejte toto probouzející se roční období i vy, ukažte se světu (nebo spíš bazénu) v jarních barvách a motivech. 

Plavecké čepice

Abychom nepsali jen o plavkách, tak jsme pro vás připravili barevné plavecké čepice, kterými můžete také prozářit bazén. Vybrali jsme pro váš ty nejbarevnější a nejveselejší. Všechny věkové kategorie si přijdou na své. Plavecké čapky z různých materiálů na vás čekají. Stačí si jen vybrat.

Pro plavkyně jsme vybrali pár čepic z pevného silikonu, který má velice dlouho životnost, je odolný proti poškození a je elastický. Krásně obepne vaši hlavu a nemusíte se bát protržení nebo že budete mít mokré vlasy. Ochrání vaše vlasy před chlórem či slanou vodou. Velikosti jsou univerzální, tak se nemusíte bát, že by vám čepice neseděla.

Čepice určené pro dlouhé vlasy jsou uzpůsobené pro pojmutí většího objemu vlasů. Více informací o čepici Speedo Long Hair jsme psali v jiném článku. Nezapomeňte po použití čepici opláchnout ve vlažné čisté vodě a nechat uschnout.

  

  

Pánský výběr plaveckých čepic je samozřejmě také barevný, jak jaro káže. Zkuste pro změnu nasadit veselé barvy namísto usedlých a konzervativních. Můžete volit jak klasické, tak oboustranné čepice. Ukažte, že jste kreativní a nebojíte barev. Čepice jsou také ze silikonu a dlouho vám vydrží. Nemusíte se bát, že vám pod čepici vnikne voda. Pokud se bojíte, že vám nateče voda do uší, tak můžete zkusit pod čepici ještě špunty do uší

     

Plavecké čepice pro děti. I pro ně máme krásné čapky ve veselých barvách, které ocení například v plavecké škole nebo s rodiči na bazénu. Vybrat si můžete z různých materiálů a barevných provedení. Stačí si jen vybrat účel a vzor, který se hodí k plavkám. V čem je jiná tyrkysová čepice Speedo printed junior? Propouští vodu, ale snadno se nasazuje a netahá za vlasy. Je vyrobená z polyuretanu a nylonu.

     

Veselé plavecké desky

Aby toho nebylo v jarní náloži málo, tak přidáváme ještě plavecké desky, jako inspiraci pro plavecký trénink nebo hry ve vodě. Desky od Funkity nebo Funky Trunks vás nenechají v klidu svým designem. Jsou ergonomické a vyrobené z pěnového EVA materiálu. Plavce díky němu deska dobře nadnáší a pohodlně se používá. Pro malé plavce, ale i dospěláky máme na výběr i z menších desek, které mají stejné využití a jsou skladnější. 

     

Batohy TYR

Na závěr jsme pro vás vybrali pár pěkných kousků batohů od značky TYR, které by vám rozhodně neměly uniknout, protože veškerou výbavu budete potřebovat sbalit do něčeho s sebou. A když už jsme v jarních motivech, tak jak jinak než barevně. Pro různé potřeby nejen plavců máme batohy v různých velikostech. Budete rádi za jejich praktické provedení.

Všechno, co potřebujete se vám do batohu vejde. Od brýlí až po ploutve. Jestli ještě nemáte vhodný batoh na plavecké věci, tak se nechte inspirovat a přijďte si ho třeba vyzkoušet!

  Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě