Jsme v tom až po kolena! Mrkněte na nové plavky Arena.

Jak už nadpis napovídá, dorazila k nám nová kolekce plavek Arena, a není jich zrovna málo. Představíme vám proto plavky všech možných střihů, barev i vzorů, které osloví dámy, pány, ale i vaše ratolesti, které si oblíbily plavání.

Plavky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který plavkám propůjčuje vysokou odolnost vůči působení chlóru. Plavci také ocení skvělý design, pohodlí a maximiální svobodu pohybu při plavání.   

“Pavoučí” kolekce Spider

Tuto kolekci už od pohledu vystihuje velmi specifický vzor, který připomíná pavučinové vlákno. Když však nahlédneme pod povrch těchto “pavoučích” plavek, zjistíme, že rychle schnou a odolají chlóru a slunečnímu záření, za což je zodpovědný materiál s názvem MaxLife. Díky tomuto materiálu jsou plavky vhodné pro každodenní trénink a navíc dokonale padnou.

Ženy se mohou v bazénu předvést v jednodílných plavkách Spider Booster, jejichž design je doplněn o líbivá tenká ramínka v růžové barvě.

Pro muže máme připraveny plavky všech možných střihů, od minimalistického střihu Brief přes Short až po Jammer. Poslední jmenované na vás čekají ve dvou barvných variantách, a to v černé a modré.

Pokud chcete do pavoučích vzorů obléknout i své děti, jen do toho. I pro ně máme skladem plavky s tímto vzorem – jednodílné dívčí plavky Spider Junior a Spider Junior Short a Jammer

Pro dámy

Dámy ve své plavecké výbavě jistě ocení plavky, které opticky zeštíhlí jejich postavu. To zaručí model Microcarbonite One Piece Grey s modrými proužky po stranách. O pohodlné nošení a plavání se pak postará i všitá podprsenka. Lákají-li vás trochu živější barvy, pak sáhněte po modelu Backwash nebo Nebula.

Oslnivé plavky pro pány

Zajímavé modrošedé prvky, v nichž na bazénu bezesporu oslní nejeden muž, najdete na plavkách Microcarbonite Short Grey, červenou barvou je pak ozdoben model Microcarbonite Jammer Black.

Ani na juniorské plavce výrobce nezapomněl

Je to tak. I děti si přijdou na své. Malé plavkyně se předvedou ve stylových plavkách Neon. Chlapcům skvěle padnou plavky Shed. Všechny odolají působení chlóru a slunečnímu záření i po každodenním používání díky materiálu MaxLife.

Pro příležitostné nebo rekreační plavce na tréninky maximálně 2x týdně jsou určeny plavky Sumo Jammer pro chlapce a Phenix pro dívky, vyrobené z materiálu MaxFit.  

A to rozhodně není všechno! Mrkněte na celou nabídku novinek Arena na našem skladu a vybírejte :-)

Sportu zdar a ať to plave!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě