Karneval barev s plavkami Funkita & Funky Trunks

Hýřivý karneval barev - nic jiného jsme od nové kolekce sportovních plavek Funkita a Funky Trunks ani nečekali. Právě svými originálními vzory si tato australská značka získala srdce mnoha plavců po celém světě. A jaké barvy si pro nás Funkita a Funky Trunks namíchali pro tuto sezónu? Podívejte, je to divočina! :-)

 

A žádný strach, taky tyhle nové kousky vám vydrží opravdu dlouho. Postará se o to osvědčený materiál C-INFINITY, který je pružný a pevný zároveň, spolehlivě odolá chlóru a sluníčku a nemusíte se strachovat, že by vám barvičky vybledly.    

 

Funkita pro dámy

 

Tak se pojďme na nové modýlky podívat, začneme dámskými plavkami. Jestli dáváte přednost jednodílným plavkám, vybírat můžete hned ze 4 kousků. Chcete něco hodně pestrého? Pak zaostřete na model Cosmic Comet a Pulmonary Party. S oběma krásně prozáříte bazén.

 

  

 

Další dvojka plavek se zalíbí ženám, které holdují matnějším odstínům a fialové barvě. Proužkovaný model Cult Code nám evokuje indiánskou kulturu a jsou to palvky velice pohodlné. Se zvířecím vzorem si pak pohrávají plavky Puma Power. A nejsou to jen tak ledajaké plavky. Pomůžou vám zeštíhlet postavu, mají komfortní širší ramínka, vysoko vykrojená záda a všitou podprsenku. Perfektní volba pro plnoštíhlé plavkyně, které nechtějí na bazén nosit jen fádní černou barvu.

 

 

Po dvoudílných plavkách se ptáte čím dál častěji, od Funkity se nám tu blýskají hned dvoje. Jedny v matném vzoru Cult Code a ty druhé s originální “cihličkovanou” vizáží nesou jméno  Stacked Up.

 

 

Funky Trunks pro pány

A jdeme na pány! Nezáleží na tom, zda jste fanda jammerů, aquashortů či krátkých briefů. Krásné plavky, ve kterých vás rozhodně nikdo nepřehlédne, si rozhodně vyberete ve všech třech variantách. Navíc se můžete barevně sladit se svými drahými polovičkami.

 

 

Jammery s dlouhou nohavičkou patří mezi bestsellery. Co říkáte na toto trio jammerů od Funky Trunks? My jsme nadšení a vítáme každého chlapa, který se nebojí barev a rozhodne se zpestřit svou plaveckou garderóbu. Kladné ohlasy u dámského publika zaručeny ;-)

 
  
 

A co aquashorty a briefy? Máme! Takže zveme pána modela s australským úsměvem na scénu, ať nám aquashorty Pulmonary Party a briefy Stacked Up předvede ;-)

 

  

 

Starší kolekce Funkita a Funky Trunks se slevou

 

Na všechnu tu nádheru potřebujeme místo, a tak jsme starší kolekci plavek Funkita a Funky Trunks zlevnili. Takže přátelé, právě teď je správný čas na to se prohrábnout výprodejem Funky Trunks a Funkita a ulovit si svůj kousek! Já mám nejradši Funkita Warrior Princess. Jsou to překrásné plavky vysílající všude okolo magickou atmosféru, které vypadají naživo ještě líp než na fotce ;-)

 

  

 

Barvičkám třikrát hurá a ať vám to plave!

Ančí ze Sportex partyVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě