Kde hrát v zimě beachvolejbal?

Plážový volejbal? Sport, který baví, sport, ke kterému nepotřebujete drahé náčiní, sport, kde stačí jeden spoluhráč a dva protihráči. Samá pozitiva, že? Vyvažuje je jediné negativum – v zimě si tento typicky letní sport člověk moc neužije. Nebo ano?

Plážový volejbal už dávno není sportem, který potřebuje léto. Po celém Česku je stále víc míst, kde si na kurtu z písku protáhnete tělo, i když je venku pod nulou a deset centimetrů sněhu.  Kam tedy v zimě za beachvolejbalem?

V Praze doporučujeme Strahov

Nafukovací hala, studený a vlhký písek a další nepohoda. Nic z toho v pražském  Beachclubu na Strahově nečekejte. Plážový volejbal se tady hraje ve zmodernizované hale ze třicátých let, hra je opravdovým zážitkem. V podlaze je nataženo 3,5 kilometru podlahového topení, na něj je navezeno 150 tun křemičitého písku dovezeného od Máchova jezera. Teplota písku je cca 33 stupňů, zahrajete si i bez neoprenových ponožek, které jsou například v nafukovacích halách nutností.

Strahovský Beachclub máme ve Sportexu rádi. Sami si občas zajdeme zahrát, protože plážový volejbal je na fyzičku stejně dobrý jako třeba fitness nebo posilovna, je ale mnohem zábavnější. Co nás ale baví nejvíc, je to, že jsme partnery dětských a juniorských turnajů v této nádherné hale.

Pro více informací a rezervaci klikněte: Beachclub Strahov

Další města

V Brně se hraje plážový volejbal v zimě například v nafukovací hale s vyhřívaným pískem v areálu Sokola Brno I v Kounicově ulici, v Českých Budějovicích doporučujeme E. ON Beach Arenu na sídlišti Vltava.  I tady je povrch vyhříván, k dispozici jsou tři kurty. V severních Čechách je oblíbená vyhřívaná hala T-clubu v Ústí nad Labem.

Jaká je situace v dalších městech? Pomozte nám ji zmapovat! Za tipy na dobré beachvolejbalové haly v komentářích děkujeme!Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě