Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii, aneb Star Wars plavky pro děti

Léto je v plném proudu, nedávno se na plátnech kin objevil nový snímek ze světa Star Wars, a ačkoli nebyl úplně nejúspěšnějším (vlastně je považován za první Star Wars propadák), tato vesmírná sága zůstává stále velmi oblíbenou nejen mezi dětmi, ale i dospělými.

Nová kolekce plavek Star Wars od Speeda však poslouží pouze pro potěchu juniorních plavců a počítá s oblibou Star Wars ságy nejen u chlapců, ale i u dívek.

Všichni mladí plavci, kteří jsou vůči Síle citliví a umějí ji ovládat zejména v bazénu, musejí být patřičně vybavení, aby na bazénu bylo vidět, že Síla s nimi je opravdu silná.

Takže jakými modely plavek se Speedo může pochlubit? Pokud jde o dívky, jejich těla ozdobí trojice modelů Speedo Allover Digital Splashback se stylovým vesmírným pozadím a světoznámým nápisem Star Wars.

Druhý model Speedo Allover Digital Splashback se také pyšní vesmírným pozadím. Ovšem nezdobí ho jen nápisy. Po celé ploše plavek můžete najít známe postavy, jako je Darth Vader, mistr Yoda, princezna Leia, nechybí ani dvojice vtipných droidů R2-D2 a C-3PO a roztomilí medvídci Ewokové z Epizody VI. Překvapením pak není, že mezi těmito figurkami poletuje vesmírná loď Millenium Falcon a Hvězda smrti.

Třetí model Speedo Placement Digital vyniká nepřehlédnutelnou Hvězdou smrti, která se stala strašákem celé původní trilogie a nedávného filmu Rogue One.

Chlapecké modely Speedo Alliance Camo střihu jammer nebo brief se chlubí vzory vesmírných letounů X-Wing, které doplňuje logo Star Wars spolu s logem Povstalecké aliance, jež dala v původní trilogii pořádně zabrat Galakticému impériu.

Druhý model Trooper Logo ve střizích aquashort nebo brief zdobí jednoduchý, avšak nepřehlédnutelný motiv s nápisem Star Wars doplněným o hlavu imperiálního vojáka.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě