Máme novou posilu - královnou skladu je Sabča

Sabča vplula do Sportex party na konci února a hned se ponořila do podzemních vod - tedy do našeho skladu. S příchodem vašich objednávek ihned hbitě najde požadované zboží a během chvilky jsou plavky a ostatní kousky zabalené v úhledných balíčcích a frčí k vám.

 

Sabčo, krátce se nám představ, kdo vlastně jsi?

V srpnu mi bude 24 a narodila jsem se v Praze. Baví mě toho hodně - když to nějak shrnu, tak asi nejvíce auta a motorky, zvířátka, sport (fotbal, tenis, plavání, SNB, lyže), procházky a taky můj přítel. Před tímto zaměstnáním jsem si pár prací už zkusila - a všechny byly fajn a daly mi něco nového. Jsem spíše technický typ a hodně se zajímám o auto-moto, takže jsem se držela spíše v této oblasti.

Práce ve skladu je docela mazec :). Máš přehled, kolik objednávek denně asi vyexpeduješ k našim zákazníkům?

Protože tu ještě nejsem moc dlouho, tak nemám velký přehled, ale dle mého odhadu si myslím okolo 30 objednávek denně.

Se zbožím si tam ale moc nepokecáš. Nevadí ti někdy absence nějakého kolegy ve skladu? Nebo jsi ráda, že tě nikdo neotravuje zbytečnými small talky? :-)

Tak to je pravda, že si nepokecám, ale nijak moc mi to nevadí, jsem spíše introvert, ideální pro mě je vzít si sluchátka, pustit si muziku a dělat, co je potřeba.

Všimla jsem si, že sluchátka od mp3 téměř nevyndáváš z uší. Co nejraději posloucháš?

To sis všimla dobře, muzika mě naplňuje a mám ji ráda. Ale nějaký vyloženě vybraný styl nemám, poslouchám od všeho trochu - na co je zrovna prostě nálada….

Jezdíš na koncerty, jsi skalní fanoušek?

Na koncerty ani moc nejezdím - na několika jsem byla s kamarády, kteří mně vytáhli - ale nejsem nějaký velký fanda, ovšem pokud by se jednalo o nějaký moto sraz, tak tam byste mně určitě potkali.

Logická otázka - jaký máš ty sama vztah k vodě a plavání?

Tak vodu miluju od malinka a plavání mi vůbec není cizí. Když jsem ve vodě, tak jsem v podstatě pořád pod vodou, jsem prostě takový vodní živel!

Co děláš obvykle po práci, co tě baví?

No tak nejlépe “hodit sebou na gauč” a pohodička…. ale néé: obvykle jedu za svým přítelem a vymýšlíme nějaký program spolu - procházku, kino, výstavu, sport - a tak jako relax…

 

Jaké roční období máš nejraději a proč?

Nejraději mám léto. Nejen proto, že mám narozky, ale je to vše takové veselé, barevné, optimistické, a tak prostě “fajné.”

Máš nějaký kariérní sen? Co bys jednou ráda dělala?

Můj velký sen je mít jednou vlastní podnik nejlépe v oblasti auto-moto, v osobním životě pak samozřejmě mít spokojeného muže a šťastnou rodinu….:)

 

Kdyby sis na pustý ostrov mohla vzít jen tři věci, které by to byly a proč?

Ty jo, to je zapeklitá otázka :D….vůbec nějak nevím - pro mě nejdůležitější je můj partner a rodina, jsou pro mne základ mého štěstí a zázemí, a tím i spokojenosti. Teď zrovna nevím, co dál….. ale pak asi teda ten auťák :D

 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě