Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Máme novou posilu ve Sportexu

Máme novou posilu ve Sportexu

Před měsícem jsme přivítali nového člena našeho týmu. Představujeme vám Ondru :-)

To jsem já :-)

Ahoj, jmenuji se Ondřej Hrabě, letos v říjnu oslavím své 27. Narozeniny, pocházím z Prahy a od letošního července jsem novým členem týmu Sportex.cz, kde se starám o vyřizování objednávek našeho e-shopu, můžete mě také potkat na prodejně, či se mnou mluvit po telefonu (721 347 527), když si zavoláte do Sportexu.

 

Něco málo o Ondrovi

Už v dětství mě to táhlo ke sportu všeho druhu. Na základní škole jsem se přes nábory mladých nadějí dostal do fotbalového týmu Dukly Praha a do tehdy nově zakládaného mládežnického házenkářského mančaftu zdejšího Slavoje Suchdol.

V průběhu studií na Obchodní akademii v Praze 6 a následně na České Zemědělské Univerzitě v Praze jsme s pár kamarády začali hrát ligu ve stolním fotbálku, kde jsem tehdy jako soupeře, poznal Vojtu (zakladatel Sportexu), který v té době už ligu nějaký ten pátek hrál. Začal jsem se také pravidelně věnovat florbalu a basketbalu. U fotbalu jsem coby aktivní hráč vydržel s malými přestávkami dodnes, byť už jen na okresní úrovni, kde působím v týmu ČZU PRAHA, se kterým jsme minulou sezonu postoupili do pražské I.B třídy.

Rekreačně se dále věnuji badmintonu, cyklistice, fitness a různým druhům kruhových tréninků, beachvolejbalu, in-line bruslení či tenisu. V zimě pak s oblibou vyrazím na lyže. O můj volný čas se v současnosti stará především bígl Buddy a moje přítelkyně Hanka.Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Po–Pá 9:00–18:00
O víkendu máme zavřeno
U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě