Výměna a vrácení zdarma do 30 dní
Největší plavecký sortiment v ČR
Plavecké prodejny v Praze, Brně a Plzni

Máme spousty nových plaveckých brýlí a víme, jak na jejich mlžení

Máme spousty nových plaveckých brýlí a víme, jak na jejich mlžení

Naši prodejnu zaplavila vlna nových plaveckých brýlí, jedny hezčí než druhé. Máme brýle pro závodníky, brýle pro dámy i pány, ale i kvalitní brýle, které nabízí skvělý poměr cena/výkon. Říkáte si, že je jedno, co máte na očích, že se stejnak všechny časem mlží? Přinášíme i tip, jak si s tímto problémem poradit! :-)

Plavecké brýle jsou nedílnou součástí každého plaveckého tréninku, ale i rekreačního plavání. Vždyť kdo by chtěl mít oči plné chlorované vody, nevidět na cestu a následně vrážet do zdí a do lidí? :-) Podívejte se proto, co nového pro vás máme.

Michael Phelps pro profíky


 

Brýle Michael Phelps jsou jasnou volbou pro ty, kteří potřebují jasné vidění pro dosahování špičkových výkonů. Jsou vhodné jak pro trénink, tak pro závody a nikdy nezklamou. Vybírat můžete hned z několika barevných variací.

Kameleon od Aqua Sphere pro něj i pro ni. 


 

Modely Kameleon od Aqua Sphere jsou brýle pro každodenní trénink a aktivní plavání. Nabízí několik barevných kombinací, ze kterých si jistě vyberou dámy i pánové. Tyto brýle se rychle stanou vašimi společníky při rozjezdu plavecké kariéry nebo jen na cestě za vysněnou postavou. 

Emme - kvalita za dobrou cenu


 

Chcete brýle nabízející dobrý poměr cena/výkon? Pak se určitě nebojte sáhnout po české značce Emme. Kvalitní brýle v různých barevných kombinacích u nás koupíte již od 190 korun a rozhodně vás nezklamou. Brýle dobře sedí a chvíle v bazénu si s nimi jistě užijete!

Osvědčená kvalita od Speedo

Při výběru brýlí Speedo se rozhodně nespletete. Pánské, dámské, dětské, s čirými skly nebo tmavými a navíc v mnoha barvách. Brýle vhodné pro aktivní plavání, ale i pro ty, kteří chtějí dosahovat skvělých výkonů. Přijďte si k nám vybrat :-)

A co když se mlží? Máme na ně sprej!

Zamlžené brýle mohou znepříjemnit chvíle strávené na bazénu. Každou chvíli nic nevidíte a pomalu vrážíte do ostatních plavů. Ale kdo to má čistit po každém druhém bazénu? :-) 

Máme radu - používejte antifogové spreje. A jak na to?

  • Potřebujete jen dvě věci - své brejličky a antifogový sprej. My jsme použili TENTO.
  • Nastříkejte vrstvu antifogu na vnitřní stranu očnic (stačí cca 2 střiky na každou očnici), dovnitř očnice nesahejte rukou ani hadříkem.
  • Nechte brýle s antifogovou vrstvou chvíli uschnout.
  • Na závěr brýle pod tekoucí vodou vypláchněte.
Trvá to jen chvilku a čistý výhled bez mlhy rozhodně stojí za to ;-)

A je to! Proto neváhejte, stavte se pro brýle a sprej a ať to plave!

Ála ze Sportex party
 Všechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Po–Pá 9:00–18:00
O víkendu máme zavřeno
U Průhonu 17
Praha 7 - Holešovice
Zobrazit na mapě

Brno

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Plzeň

Po–Pá 9:30–12:00 a 12:30-18:00
O víkendu máme zavřeno
nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě