Máte už dárek na Valentýna?

Nezapomeňte, že se blíží svátek všech zamilovaných. My jsme nezapomněli, a nachystali jsme pro vás pár tipů na plaveckou výbavu. Máte už dárek na Valentýna? 

Tipy na dárky (nejen) pro zamilované

Podpořte vyjádření svých pocitů tematickým plaveckým dárkem, který potěší každou polovičku, která má kus svého srdce také ve vodě a vodních sportech. Ukažte, že na svého partnera/partnerku myslíte a orientujete se v jeho zálibách. My jsme pro vás připravili pár osvědčených tipů pro plavce i plavkyně. I v této době můžete obdarovat své blízké dárkem, který využijí, až se zase otevřou bazény a koupaliště.

Nejvíce se hodí samozřejmě věci do páru. Ať už se jedná o plavky, brýle nebo cokoliv jiného. Vždycky můžete ukázat světu, že k sobě patříte. Například v plavkách se stejným vzorem. 

Dámské plavky Funkita leather hnědé Pánské plavky Funky trunks leather hnědé

Co kdybyste plavali s partnerem ve stejných brýlích od stejné značky, jen v různých barvách? No jasně, proč ne. Má to vtip i nádech souznění. Zkuste třeba oblíbené plavecké brýle Xceed.

Dámské plavecké brýle Michael Phelps XCEED Lady růžové Pánské plavecké brýle Michael Phelps XCEED černé

Nasadit můžete také „korunu“ silikonovými plaveckými čepicemi, které jsou oboustranné. Můžete je měnit podle nálady a dlouho se neokoukají. Ideální pro plavce, kteří jsou rádi originální nebo překvapují své okolí nejen plaveckými výkony.

Plavecká silikonová čepice oboustranná Mad Wave Glamour Reversible Plavecká silikonová čepice unisex oboustranná Mad Wave Reverse Flora

Osušte se po plavání příjemným ručníkem od Born to swim s romantickými srdíčky, a pak se zabalte do županu od Speeda z jemného vlákna. I takovéto maličkosti udělají radost. Večeři vám sice neuvaříme, ale pomocí našich plaveckých potřeb vám dáme nejlepší pocit ve chvílích strávených ve vodě nebo u vody.

Ručník BornToSwim Valentýn červený Červený župan Speedo bathrobe microfiberVšechny kategorie

Přijďte navštívit naše prodejny

Praha

Vladivostocká 1460
Praha 10 - Vršovice
Zobrazit na mapě

Brno

Palackého třída 27
Brno
Zobrazit na mapě

Ostrava

Gen. Sochora 1378
Ostrava - Poruba
Zobrazit na mapě

Plzeň

nám. Generála Píky 2025/1
Plzeň
Zobrazit na mapě